Moc Coffee Franchising

Hizmet odaklı çalışma sistemimiz bulunmaktadır. Çalışma sistemimizin düzgün işlemesi açısından önemsediğimiz ilkelerimiz vardır ve bunların başında müşteri memnuniyeti ve hijyen gelmektedir.Markamızı ve bizleri en iyi şekilde temsil edebilecek aktif yatırım bedelini bütçesini oluşturabilecek müşteri memnuniyetini ön planda tutabilecek yatırımcılar aranmaktadır.

Moc coffee Firması yer seçimi konusunda franchising adayına kapsamlı destek verir. Bayilik başvurusu sırasında öncelikle Moc coffeenin portföyünde bulunan Lokasyonlar yatırımcı adayına sunulur ve yapılacak değerlendirme neticesinde iş kapasitesi yüksek bir satış noktası belirlenir. Yatırımı yapacak kişi veya kurum, yeri kendi belirlemesi durumunda ise Moc coffee saha ekibinin detaylı analiz çalışması sonucunda kiralama işlemi gerçekleştirilir ve böylelikle bayilik süreci başlamış olur.

Bayilik verilecek şirket veya şahıs; kurulum ve işletme maliyetlerini karşılayabilecek güce sahip olmalı ve aynı zamanda Moc coffee firmasının ismine ve çalışma prensibine uygun kalifiye personel portföyüne sahip olmalıdır.

Yatırım Tutarı ₺85,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺45m2 için 120.000- TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺Minimum 85.000
Kar Marjı %95
Reklam Katkı Payı Seç
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0312 524 2029Üye: Moc Coffee

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik