Moda Accessories Bayilik

Moda Accessories Bayilik Bilgileri

Moda Accessories olarak 2000 li yılların başında merkezi Tahtakale de olan mağazamızla hizmete başlayarak Türkiye’nin önde gelen takı ve bijuteri firmalarına ürün tedariği yapmaya başladık. Uzun yıllar boyunca yaptığımız çalışmalar neticesinde Çin merkezli üretim tesisimiz başta olmak üzere yerli ve yabancı üretim ağlarında geniş bir yelpazeye ulaştık. Türkiye çapında açmış olduğumuz birçok mağazamıza sorunsuz ürün tedariği ve rekabetsiz fiyat politikamız ile bayilerimizi destekleyerek ekonomik gücü olmayan işletmelere ivmelere kazandırıp ekonomiye katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Ürün tedariği konusunda, nakit sıkıntısında olan işletmelere şirket bünyesinde sıfır faiz kampanyalarımız dahilinde işletme kurmak isteyen veya işini büyütmek isteyen tüm müşterilerimize destek vermekteyiz. Gerekli bayilik sözleşmeleri kapsamında mağazalarınızın tüm konseptini baştan aşağı kurarak tabeladan raflarınıza kadar firmamız bünyesinde hazırlanıp sizlere teslim edilmektedir.


Yatırım Tutarı 170,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3.500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 170.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 240.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 240.000TL
Kar Marjı %400
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Moda Accessories firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Dışarıdan görünüp yorumlandığı zaman aslında çok yorucu zahmetli görünüyor. Ama işin içinde olunca çok eğlenceli bir sektör olduğu görülür.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Her yaşa her bölgeye hitap edilen bir sektör olduğu için ilk zaman ki stresi attıktan sonra çok rahat para kazanabilecekleri bir yatırım olacaktır. Bulunduğumuz sektör belki mecburi alımlar kategorisine kimine göre girmese bile aksesuar her birey için özellikle kadınlar için bir mecburiyettir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Diğer firmalara kıyasla; Maliyet, ürün kalitesi, ürün çeşitliliği, sunduğumuz hizmetler, destekler... Bunlar bile bizi tercih etmeleri için çok büyük nedenlerdir. Ama bizimle oldukları zaman düşündükleri ne varsa daha basit daha uygun olduğunu bizimle görecekler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marjı bulunduğu konum ve rakip sayılarına bakıp tam olarak netleşir. Ama bizim her koşulda min. verdiğimiz değer 250'dir. Bu değer dediğim kriterlere bağlı olarak 400,450 gibi sayıları bulabiliyor.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam ve bunların yanında üstesinden gelemedikleri her konuda her zaman girişimcilerimizin yanındayız. Girişimcilerimize müşteri gözüyle değil de ortağımız olarak benimsediğimiz için ve açacağımız mağazayı kendi mağazalarımızdan ayırt etmiyoruz

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

En uygun fiyat en kaliteli ürünler en trend modeller; Modanın, sektörün nabzını tutan isimlerimizle farkındalığımızı belli etmekteyiz.

Moda Accessories Bayilik Başvurusu

05067406001Üye: Ercan Tanrıkulu

 

 

Moda Accessories Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Moda Accessories Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Moda Accessories Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Moda Accessories Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.