Modostil Avize Bayilik

Modostil Avize Bayilik Bilgileri

Firmamız kısa zamanda tend olan aydınlatma ürünlerini üretme ve uyguluma konusunda başarısını kanıtlamıştır.ürettiğimiz her üründe sektörde lider olmayı hedef seçen firmamız marka bilinirliği ve ürün yelpazesi ile bu sektörde işyapmayı düşünen küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedef pazar olarak markasına ortak etmeyi planlamaktadır.

Türkiye de aydınlatma sektöründe bir ilk olan tarz ve retro aydınlatma katagorilerinde ilklerde olmayı çok kısa sürede başarmıştır.sizde bu aileye katılmak istiyorsanız şimdi tam sırası.

”Herkesin bir stili olacak”


 

Yatırım Tutarı 45,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0312 348 40 49Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Modostil Avize Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Modostil Avize Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Modostil Avize Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Modostil Avize Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

  Detaylı bilgi için tıklayın.