Modülerci Bayilik

Modülerci Bayilik Bilgileri

Modülerci ile evinize modüler çözümler getirin

Ons eğitim araçları sanayi ticaret limited şirketi olarak modülerci ismi ile sektörde ilklere imza atmak adına faaliyetlerine ve ar-ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız. Modülerci markasını hem ülkemiz hemde uluslararası boyutta markalaştırmak adına sürekli ar-ge ve kaliteli üretim politikasından asla taviz vermeden üretmeye devam etmektedir.

300 m2 lik bir atolyeden 5000 m2 kapalı alana sahip tesisimize bizi götüren tek gerçek kaliteli ve müşteri odaklı ürün üretme anlayışımızdır.
Harika işler başarmak adına çıktığımız bu yolda Ons firması 2014 yılında faaliyetlerinin temelini İzmir karabağlar’da attı. Sonrasında yenilikçi bakış açımız ve kaliteli üretim anlayışımıza verdiğimiz önem nedeni ile, 2015 yılında büyüme kararı alarak firmamızı geleceğe taşıyan stratejik öneme sahip bir hamle yaptık. Modülerci ismi ile hedefimiz ise ;

Modüler mobilya sektöründe ilkleri başarmak
Modüler mobilya sektöründeki eksikleri görerek bu eksikleri kapatacak ve daha iyi seviyede modüler mobilya üretimi yapmamızı sağlayacak girişimlerde bulunmak.
E ticaret ortamında ürünlerimizin uygun fiyat ve termin süresi imkanları ile son kullanıcıya ulaştırılması.
Modülerci markasını dünya genelinde işinin uzmanı ve kaliteli üretim yapan bir marka sınıfına sokarak global pazarda firmamızın büyüme kaydetmesini sağlamak
Modüler mobilya üretimi yapan binlerce firma arasında bizi farklı kılması daha ileriye götürmesi adına, kalitemizi arttırırken ar-ge çalışmalarımıza da hız kesmeden devam etmekteyiz. Çünkü biliyoruz müşteri memnuniyeti herşeyin ötesinde bir kavramdır.

 • Mutfak mobilyası
 • Bahçe mobilyası
 • Banyo mobilyası
 • Ofis mobilyası

Kitaplık ve dolaplar gibi geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerimize ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler kendi üretimimiz olup, tamamen kendi tesisimiz de işinin uzman kadrosu ile üretilmektedir.


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 100000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250000TL
Kar Marjı %30
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Modülerci firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Modüler mobilya sektörü her geçen gün hız kesmeden büyümeye devam ediyor, aynı oranda e ticaret platformlarında da büyüme gerçekleşiyor, modülerci olarak bu büyümeye kayıtsız kalmadan bir çok e ticaret platformunda pazaryerlerimizi aktif halde getirdik. Kendi e ticaret platformumuz dahil olmak üzere bir çok platformda modüler mobilya ürünlerimizin satışına başladık. Modüler mobilya ürünlerimizin sağlayacağımız bölge koruması ile bayiliğini vereceğimiz işletme sahibi üzerinden e ticaret satışlarının gerçekleşmesini hedeflemekteyiz. Örnek vermemiz gerekirse kendi e ticaret sitemiz üzerinden modüler banyo dolabı satıldığını varsayalım, müşterimizin ise bu ürünü Bursa'dan sipariş verdiğini düşünürsek bu ürünün Bursa bayimiz tarafından gönderilmesini teslim edilmesini ve kurulmasını istiyoruz bu sayede hem bayimiz kazanç elde edecek hemde firmamız müşterisine çözüm sunmuş olacak.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Mobilya sektöründe karlılık oranı diğer sektörlere nazaran daha yüksek ve uzun ömürlü bir sektör. İnsanlık tarihi ile neredeyse aynı milada sahip bir iş kolu. Dünyanın sonuna kadar mobilya sektörünün var olacağını söylesek inanın doğru söyleriz. Çünkü bir insan hayatı boyunca mutlaka yatak, çalışma masası, dolap v.s daha bir çok mobilya ürününe ihtiyaç duyar.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Mobilya sektöründe modüler mobilya üretimi yaptığımızdan ve e ticaret platformlarına gerçekleştirdiğimiz yatırımlardan.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%30

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

personel
eğitim
reklam
yer bulma
pazarlama

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Yenilikçi
Vizyoner
ar-ge çalışmasına önem veren
E ticaret te aktif

Modülerci Bayilik Başvurusu

05330161765Üye: onur gül

 

 

Modülerci Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Modülerci Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Modülerci Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Modülerci Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.