Monarch Cork Bayilik

Monarch Cork Bayilik Bilgileri

Monarch Cork firması olarak, mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilen doğal deri ile çanta, telefon kılıfı, ayakkabı, cüzdan, kemer, şapka, terlik ve aksesuar ürünleri tasarımı ve üretimi yapmaktayız. Dünya’ da yüksek popüleriteye sahip olmasına karşın Türkiye pazarında yeni olan mantar ürünler; hayvan derisinin en güçlü doğal alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünlerimiz, doğa dostu olmasının yanısıra antialerjenik, antibakteriyel, suya dayanıklı, tüm mevsimlerde uzun süre kullanılmaya uygun ve oldukça hafiftir. Tüm bu benzersiz özellikleriyle olduğu kadar sahip olduğu kendine has dokusu ve görünümü ile de farklılığını ortaya koymaktadır. Yenilikçi ve farklı olmasıyla özellikle turizm bölgelerinde oldukça rağbet görmektedir.

Monarch Cork firması olarak, çevreci bir şıklık yaratmayı amaç edinen firmamız yeni bayileriyle birlikte gelişerek büyümeyi hedeflemektedir. Bayilerimiz için yatırım tutarımız olan 75000 tl, 0-25 m2 büyüklük için geçerli olup bu tutara eğitim desteği, ürün desteği ve dekorasyon desteği dahildir. Bayilerimize talepleri doğrultusunda yer seçimi ve tanıtım desteği de verilebilmektedir. Kısa sürede yatırım tutarını geri alabileceğiniz potansiyele sahip firmamızda sizlerle birlikte büyümek istiyoruz.

Detaylar ve sorularınız için bize ulaşınız.


Yatırım Tutarı ₺75,000
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05417181688Üye: merve özmelek

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.