Mor Kasa Bayilik

Mor Kasa Bayilik Bilgileri

Mor Kasa Yazılım A.Ş. olarak, hem bilgisayar, hem de tablet ve telefonlardan kullanılabilen, online çalışan yeni nesil muhasebe programımızın satışı için bayi kanal organizasyonu kuruyoruz.

Bu kapsamda Türkiye’nin her bölgesine bayilikler vereceğiz. Yüksek ve sürekli gelir sistemiyle çalışmak isteyen firma ve girişimcilerin bize ulaşmalarını bekliyoruz.

Bayi kazancı nasıl hesaplanır?

Bayiler telefonda, internette ya da başka bir platformda satış yaptığında kazanç elde eder. Bayinin Mor Kasa bünyesine kattığı müşteriler, hizmet yenilemesi ya da ek kullanım süresi için her ödeme yaptığında Mor Kasa da bayisine ödeme yapar. Yani bu, bayiler için sürekli gelir getiren bir sistemdir.

Detaylar için lütfen başvuru ile iletişime geçiniz.


Mor Kasa Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20,000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ürün Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Mor Kasa firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Hepimizin kabul edeceği üzere, en hantal yapıya sahip olan devlet kurumları bile online dönüşüm süreçlerini tamamlamak için büyük bir atılım içindeler. Artık sosyal medya aracılığı ile sosyalleşiyoruz. Alışverişlerimizi, bankacılık işlemlerimizi, vatandaşlık ya da devlet kurumlarıyla olan abonelik işlemlerimizi internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hal böyle olunca online olmak artık prestij meselesinden ziyade büyük bir gereklilik haline geldi firmalar için. Biz ise, bu firmaların en önemli ve zorlu dönüşüm kalemi olan finansal operasyonlarını bulut servislerimiz üzerinden çalışır hale getirme işini yapıyoruz. Yaptığımız iş, firmaların ofislerine bağımlı olma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Sahada, şehir ya da yurt dışında, tatilde ya da trafikte olmaları fark etmiyor. Kullanıcılarımız interneti olan her yerde ve her cihazda güvenli bir şekilde finansal verilerine kolayca erişebiliyor. Sadece bu yönleri ile bile sektörümüzün oldukça cazip olduğunu ve bu pazarın önümüzdeki birkaç yıl içinde giderek genişleyeceğini söyleyebiliriz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yazılım sektörü, her geçen gün insan hayatında kendine daha fazla alanda yer buluyor. Bundan 3 sene öncesiyle bulunduğumuz tarihi karşılaştırmak, sektörümüzün nasıl büyük bir hızla büyümeye ve gelişmeye devam ettiğini açık bir şekilde göstermektedir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Çünkü eğer yatırım yapacaksanız mevcut seçeneklerden en iyisine yapmak istersiniz. Değil mi?

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bayilerimiz telefonda, internette ya da başka bir platformda satış yaptığında kazanç elde eder. Bayimizin Mor Kasa bünyesine kattığı müşteriler, hizmet yenilemesi ya da ek kullanım süresi için her ödeme yaptığında, Mor Kasa da bayisine ödeme yapar. Yani bu, bayiler için sürekli gelir getiren bir sistemdir. Oranlarımız yapılan ciro üzerinden hesaplanmak suretiyle, %20 den başlar ve barem bazlı artış göstererek %35 e kadar çıkar.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişimcileri aileden biri gibi görür ve elimizden geldiği ölçüde destekleriz. Ancak bu desteklerin çerçevesi ve kapsamı girişimciyle ilk görüşmemizde çizilir.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Kullandığımız teknoloji ve altyapı çok güçlü ve esnektir. Başka hiçbir rakibimizde olmayan %100 özelleştirilebilme özelliğine sahibiz. Bununla birlikte isteyen müşterilerimiz verilerini kendi sunucusunda tutabilir. Ayrıca satış sonrası destek konusunu çok önemsiyoruz. Sektörde 7/24 destek veren tek firma olmamızdan dolayı destek konusunda da rakiplerimizden açık ara önde olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Mor Kasa Bayilik Başvurusu

0850 265 00 00Üye: Eser ÖZAN

 

 

Mor Kasa Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Mor Kasa Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Mor Kasa Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Mor Kasa Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.