Moston Ev Yemekleri Franchising

Moston Ev Yemekleri Franchising Bilgileri

15 yıllık deneyimimiz ile bölgemizde tercih edilen bir işletmeyiz. Ev yemekleri ve zeytinyağlılar satıyoruz. Paket servis ağımızı genişletmek üzere iş ortakları arıyoruz. Potansiyel bölgelere Franchising vereceğiz. Kurulu online sistem altyapımız ile hızlı ve kolay sipariş alımı yapabiliyoruz. Kurye takip sistemimiz ile tüm sipariş hareketlerini anlık ve canlı takip edebiliyoruz. Müşterilerimize siparişlerini canlı takip ettirebiliyoruz. Yemeksepeti beğeni puanımız yüksek olup tercih ediliyoruz, yanısıra kendi uygulamamız ve sitemiz üzerinden de sipariş alıyoruz.

Franchisee’mizin küçük kapalı bir dükkan/depo tutması yeterlidir. 5km çapındaki bölge kendisine tahsis edilecektir. Gerekli tüm ekipman ve motorlar ücretin içindedir. Kapalı kaplarda gelen yemekleri soğuk dolaplarda muhafaza edecek, online sipariş geldiğinde mikrodalgada ısıtarak sevk edecek. Uğraş yok, pişirme derdi yok, gecikme yok. Dolaptan çıkar, ısıt, paketle, gönder. Ayrıca %25 lik kar marjı ile cazip bir teklif sunuyoruz.
Markamızın getirdiği güven ve lezzet ile çok kısa sürede satış hacminin artacağı öngörülmektedir.

Kuruluş ekipmanı ve motorlar için 150.000 TL, isim hakkı Franchise bedeli olarak 50.000 TL talep edilmektedir. Bu düşük yatırım ile 1-24 ayda kendini amorti edeceği tahmin edilmektedir.

Satış hacmini görmek için işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 150000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Moston Ev Yemekleri Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05322633691Üye: aydın atagül

 

 

Doğrulanmış Firma

Moston Ev Yemekleri Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Moston Ev Yemekleri Franchising şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Moston Ev Yemekleri Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Moston Ev Yemekleri Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.