MP yeni nesil panel duvar Bayilik

MP yeni nesil hazır panel duvar & dış cephe kaplama malzemeleri ülkemizde ilk ve tek üretilen, sıva gerektirmeyen, A1 yanmaz, muadillerine oranla ekonomik ve depreme dayanıklı malzemedir.
Yüksek üretim kapasitesi ile üretim sektörüne giren firmamız gerek ülke içerisinde ve gerekse ülke dışında oluşturacağı bayilik ve satış temsilciliği sistemi ile son tüketiciye en kısa ve en ekonomik olarak ulaşmayı hedeflemektedir.
Üretici firma olarak bayilerimize ve satış temsilciliklerimize maksimum derecede destek vermek, kazan-kazan anlayışı ile birer aile fertleri gibi uzun soluklu bir diyalog ve samimiyet içerisinde olamayı hedeflemekteyiz.
İlgilenen firma ve kişilerin mail yolu ile iletişim bilgilerini ve firma/kişi tanımlarını beklediğimizi bildirmek isteriz..
Saygılarımızla

Yatırım Tutarı₺80000
İsim Hakkı BedeliYok
Kar Marjı %35-60
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 3 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, MP yeni nesil panel duvar firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Bilindiği üzere inşaat sektörü, dolaylı ve direk etkilediği ürün ve hizmet yelpazesi açısından çok önemli bir sektör. MP hazır panel ve cephe kaplama malzemeleri olarak, muadillerinden çok daha farklı ve herkesin memnun olacağı bir ürün olarak piyasaya çıkmaktadır. öncelikle patent dahil olmak üzere tüm yasal belgeleri firmamız adına tescillenmiş olan ürünümüz, sektörün ısrarla beklentilerine aradığı cevapları verebilecek niteliktedir. Nedir bu beklenen cevaplar; Muadillerinden ekonomik, A1 yanmaz, hafif ve depreme dayanıklı, kolay ve seri uygulanabilir, nemden ve su'dan etkilenmez vb. çok daha fazla üstün özellikleri aynı bünyede bulundurmaktadır. MP panel olarak, bayilerimiz ve satış temsilciliklerimize gerekli tüm destekleri verebileceğimiz gibi onlarla biz uzun soluklu ve samimi birer aile bireyleri gibi çalışmayı ve sektörde gurur duyulacak bir ticari topluluk oluşturmayı amaç edinmekteyiz. Amacımız, Haziran 2019 ayı itibarı ile piyasada yapılanmaya başlamak, zaman olarak biraz zor olsa da 2019 haziran tüyap yapı fuarına katılmak, ülke içerisinde ve ülke dışında ürünümüzün tanıtımını yapmak ve bunu bayilerimizle gerçekleştirmek. Bu ürünümüz çok uzun soluklu bir bilimsel çalışmalar neticesinde teknik ve tecrübeli bir kadro ile yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde üretilen ülkemizde ilk ve tek ürün olmaktadır. Bu bilgi ve düşüncelerimizi sizlere aktarmak; ürünümüzü sektöre kazandırmak adına bizlere emeği geçen kobi vadisi, akademik çalışma kadro arkadaşlarımız ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Yaşar Engin Satış ve pazarlama koordinatörü

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Bu sektör, dolaylı ve direkt olarak 440 ayrı ürün ve hizmet sektörünü kendi bünyesinde barındıran, sosyal devlet kapsamında konut ihtiyacına duyarlı olacak devlet anlayışı ile desteklenen bir sektör olduğu. Ayrıca enerji tasarrufuna yönelik çıkarılan 5627 sayılı enerji verimlilik kanunu ile desteklenen çok önemli bir sektördür.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamız sektörün kazancına maddi ve manevi olarak olumlu katkı sağlayacak olan ülkemizde ilk ve tek ürün olan bir malzemenin patent sahibidir. MP hazır panel duvar, sıva gerektirmez mantolama gerektirmez A1 yanmaz hafif ve depreme dayanıklı su ve nemden etkilenmez. kolay ve süratli uygulanır ses izolasyonu yapar ekonomik kolay işlenebilir. proje aşamasında beyan edildiğinde statik hesaplamalarda demir tasarrufu sağlar. kısaca bu ürünün tercih edilmemesi için mantık ve matematiğe uygun bir neden bulana ekstra %5 iskonto yapmaktayız. Ayrıca bizler, her ne kadar profesyonel ve kurumsal bir firma olmakla birlikte, ülkemizin ve toplumumuzun gelenek ve göreneklerine saygılı, samimi, paylaşımcı ve ekonomik anlamda kazanımları daima karşılıklı olarak düşünen ve yapılandıran bir kuruluşuz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Ürün yelpazesi oldukça geniş üretim gurubumuz dahilinde kar oranı %35 ile %120 arasında değişkenlik göstermektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bayi ve satış temsilciliklerimize, bölge koruma, katalok, eğitim, proje, hedef üzeri hediyeler gibi desteklerimiz olacaktır. Ayrıca dileyen kişi ve firmalarla, iş ortaklığı yapabiliriz. iş ortaklığı nedir ? bayi olacak kişi ile ortak olabiliriz. bu ortaklık belirli süreli olabileceği gibi uzun soluklu da olabilir. örneğin; tüm masraflar ve malzeme alımları hisse oranında karşılanır, firma tarafından oluşacak harcama / maliyet ve stok bütçenin firmamıza düşen pay karşılığında ürün verilerek veya benzer ortak fikirde bir beraberlik oluşturulabilir. her konuda olduğu gibi bu konuda da fikirlere açığız.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Firmamız patenti kendisine ait bir üretici firmadır. Firmamız tarafında üretilen bu ürünün ülkemizde emsali yok.( dünyada varmı bilmiyoruz. araştırdık bulamadık ) Firmamız çok yakın zamanda lojistik çözüm için ülkemizin değişik illerinde üretim şubeleri ve bölge müdürlükleri açacaktır. Firmamız kurumsal ve çözüm odaklı bir anlayışa sahiptir. Firmamızın AR-GE çalışmaları kendi bünyesinde ve kesintisiz çalışmaktadır.

Bayilik Başvuru Formu

05425635474Üye: yaşar engin

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

İlan ile ilgili şikayetim var


Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler