Multinatural Bayilik

Multinatural Bayilik Bilgileri

Dünya genelinde en özel formüller ile tüm ürünlerde iade garantisi veren geleceğin kozmetiği adı altında organik ve memnuniyet odaklı olarak başarısını tamamlamış bir marka olarak sedef, mantar egzamadan, kırışıklıktan, saç dökülmesinden, sivilce, vücut ve cilt bakımı altındaki geniş ürün gamı ile Türkiye`de İlk pazara girerken bayan girişimci projesi ile 240 bin tl olan bayilik ücretinin %80-89 oranında destek projesi ile 39 bin tl düşürerek büyük bir fırsat sunuyor. ilk 50 Şubede geçerli olan bu girişimcilik projesinde ek olarak tüm riski 0`a düşürerek ödemesini yaptığınız 39 bin tl tutarın içerisinde 39 bin tl satıştan geri dönecek şekilde ürün içerisindedir.

Bu büyük fırsata ek olarak bu girişimcilik destek paketinde kar marjı %30 dan %150 oranına çıkarılacak bir pakette dünyanın en önemli gelişen büyük markası olan MULTINATURAL Ailesine giriş için bu fırsatı kaçırmayın mart 2020-temmuz 2020 arası sürecek projenin başvuruları değerlendirmeye alınacak merkezin karar verdiği girişimciye bu fırsattan yararlanması için seçim yapılacaktır.


Yatırım Tutarı 115,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 39,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 39,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 39,000TL
Kar Marjı %150
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Multinatural firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Kozmetik sektörünün dünyada ve Türkiye’de önü açık.

Araştırmalar gösteriyor ki Türkiye’de kozmetik sektörü 2,3 milyar dolarb seviyesinde bir pazar payına sahip. Ve bu hacim dünyadaki kozmetik sektörünün genel gelişiminden 2 kat daha fazla bir gelişim hızına sahip.

Sektör kendi iç dinamikleri gereği sürekli büyüme trendi içinde. Çünkü hedef kitle kadınlar ve konu da kadınların en öncelikli ihtiyaçları arasında yer alan güzellik ve kişisel bakım kavramları olunca kozmetik doğal olarak yükselen alışverişin kilit sektörü haline geliveriyor. Kozmetik perakende liginde başarılı bir oyuncu olmak, yaşanan yoğun rekabet nedeniyle ve hergün pazara yeni girişler sebebiyle giderek zorlaşmakta.

Kozmetik kendi özel standartları olan ve müşterinin de diğer sektörlere göre çok yoğun deneyim yaşamak istediği bir sektör.

Öncelikle estetik, güzellik, görsel ve görsellik, sunum kalitesi, arzu nesnelerinin albenili dizimi, vitrin ve vitrin konseptleri, mağaza algısı, ürün kategorizasyonunun akliliği, ürün raf görselliği, mağaza marka karması, kurumsal iletişim sürekliliği, kampanya ve event ürtmede kurumsal marka gücü, eğitimli ve hizmete duyarlı yetişmiş personel gibi kendine özgü nedenlerle diğer sektörlere göre en yoğun, sektörlerin başında kozmetik sektörü gelmekte.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Çünkü onun dominant alışverişçisi “kadın” çok özel. Seçimleri özelleşmiş, beğenileri incelmiş, ne istediğini neden istediğini hem bilgisi ve hem de sezgisi ile çok iyi kavramış bir alışverişçi. Gözleriyle görmek, kulaklarıyla duymak, nedenlerini dinlemek ve anlamak istiyor. Arayışı var. Bulmak- keşfetmek istiyor. Ürünler arasındaki farkın her yönüyle farkında olarak alışveriş yapmak istiyor. Alışveriş yaptığı markaya güvenmek istiyor.

Mağaza içinde ürüne dokunmak istiyor. Ürünü gereğinde koklamak, denemek, hissetmek, yaşamak ve arkadaş ortamında da ürünün kültürel kodlarıyla ve marka gerçekliğiyle birlikte deneyimlemek istiyor.

Daha da ötesinde kendisine bu imkanları sunabilecek sevdiği ve hoşlandığı mağaza ve markalarla çalışmak istiyor.

Kozmetik neden özellikli bir sektör? Çünkü kozmetik müşterisi, dijital dünyadaki gelişmelerin de hız kazandığı günümüzde “kendine güzel bak” kavramının tüm gereklerini hayatına uygulamak istiyor. Ve bu kavramı hayata geçiren kozmetik mağazalarından alışveriş yapmak istiyor.

Kozmetikte kitle pazarlaması ürünleri de hergün yaygınlık göstermekte, şampuanlar, sabunlar, sıvı sabunlar, ağız ve diş bakım ürünleri gibi bazı öne çıkan ana kategorilerdeki kozmetik ürünleri ve parfümeri artık market raflarında, süpermarketlerde, hipermarketlerde sıra -dizi halinde boy göstermekte. Ancak bu konudaki genel ivme ve yönelim “uzmanlaşmış mağaza” konseptlerine doğru yönelmiş durumda

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

16 Yıllık arge çalışması ile Dünyada bir ilki gerçekleştirerek ham madde oranının emsalsiz formül ile birleştirerek tüm ürünlerimizde %87 başarıyı garanti veren nadir markalar içerisinde yer almaktayız

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Normalde %25 oranına kadar kar marjı vermekteyiz fakat girişim destek paketinden yararlanan bayilerimize özel %100 kar marjı vermekteyiz. Buda bizim emsalsiz kalitemizi rakipsiz fiyat ve kazançlarla desteklemekte bir ilktir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Girişim Destek Paketinde Bu zamana Kadar yapılmamış imkanlar ile %85 hibe gerçekleştirerek geri kalan ödenen bedelinde içerisinde ürün ile desteklemekteyiz.Yani riski "0" indirerek geleceğin kozmetik markası olarak büyük fırsatlar sunuyoruz.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

organik
ham madde oranları
SAOI855Q kodu ile alınmış 16 yıllık arge de oluşturulan formüller
tüm cilt ve saçlarda nitelikli ürünlerde para iade garantisi veren tek kozmetik markasıyız

Multinatural Bayilik Başvurusu

05535795747Üye: mert çelik

 

 

Multinatural Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Multinatural Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Multinatural Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Multinatural Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.