My Life Obsession Bayilik

My Life Obsession Bayilik Bilgileri

Takı ve aksesuar kadınların vazgeçilmezi olmasıyla beraber bir çok yatırımcının ve ne iş yapa bilirim diye düşünen bir çok kişinin vazgeçilmezlerinden olmuş durumda bu noktada devreye biz ve bizim gibi bir çok firma sahibi arkadaşımız girmekte sebebi sektör çok fazla hatayı kaldırmaz ve yatırım yaptığımız miktar parayı 3 ayda 5 ayda geri alırım diye düşünürken iş elinize yüzünüze bulaşa bilir bu riskleri biz ortadan kaldırıyoruz hatalı yer , mağaza seçimine müsade etmiyoruz hatalı görsele ve satılması zor olan hiç bir ürüne yer vermiyoruz en önemlisi my life obsession markası olarak piyasadaki en düşük bütçeyle mağaza açmaya çalışıyor bayimizi yatırımcımızı bu anlamda rahatlatmaya çalışıyoruz çünkü biliyoruz ki maliyeti ne kadar indirgersek açılış zamanı bayimiz o kadar rahat edecektir sektörde çok tecrübeli ekibimizle çalışmalarımızı yürütüyor desteğimizi de hiç bir zaman bayimizden çekmiyoruz my life obsession firması trendyol mecrasında da bilindik bir marka olmasıyla beraber bayilerimize de bu bağlamda katkı sağlamaktadır.

Bayilerimizden istediğimiz ön görüşme ardından merkez ilçede yüz yüze görüşme sağlamalarıdır ve söylediğimiz kriterleri göz ardı etmemeleridir . Gerekli bütçe ayarlandıktan sonra mobilya tadilat ve ürün dizilim işlemleri anahtar teslim olacak şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Bayilik ürünleri içerisinde kolye küpe taç toka hızma bileklik piercing bandana çanta cüzdan şal saat yüzük atkı bere bone eldiven gibi bir çok ürün bulunmaktadır. Gerekli iş yeri özelliklerinin en başında yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklar gelmektedir ve m2 bazından doyurucu tatmin edici olmalıdır. Şube kurulum süresi m2 büyüklüğüne göre ortalama 20 gün kadar sürmektedir. Girişimcide aranan özellikler gereken bütçeye sahip olması ve söylenen şart koşul ve kriterleri göz ardı etmemesidir . Bizi tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden bir tanesi bayilik vereceğimiz kişiye en düşük bütçeyle en iyi işi yapacağımızın garantisini vermemiz olacaktır yanı sıra görsel açıdan hanımların karşı koyamadığı bir mobilya ışık görsel ve ürün dizilimi olarakta iddialıyız doğru ürünlerle de satış artışı kaçınılmaz olacaktır. Ön görüşme ardından bayilik görüşmemizi kısa süre içerisinde yüz yüze gerçekleştirmemiz gerekmektedir.


Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 2.500-3.500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 70.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 70.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 70.000TL
Kar Marjı %100-200
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

My Life Obsession Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05394701039Üye: Sürmeli Ümit ÇOBAN

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.