Nakliye Ambarım Acentelik

Nakliye Ambarım Acentelik Bilgileri

Türkiye’nin 81 İlinde Acente Arıyoruz

Doğrulanmış nakliye ve lojistik hizmeti sunan Nakliyeambarım®, verdiği hizmet ile Türkiye’nin 81 iline ve 1a-cargo.com® ile dünya genelinde söz sahibi olmayı hedeflemektedir. SSL Güvenli sistemi ve güvenlik odaklı çalışma tarzı ile Türkiye’nin 81 ilinde acente arayan Nakliyeambarım ® ile çalışarak sizlerde de lojistik acentesi açma faydaları ile firmanızı genişletebilirsiniz.

Acente Açmanın Getirileri

Acenteler açmanın temel mantığı bir kurum ya da kuruluş tarafından yürütülmekte olan bir işi,onun bir temsilcisi olarak bir bölgede yürütmesidir. Bayilik gibi bir çalışma tarzı olan bu yöntem için en doğru ve uygun seçim ise Nakliyeambarım® bünyesinde çalışmaktır. Lojistik ve nakliye sektörü tedarik zincirinin en önemli halkası konumundadır. Gelecek 10 yıl içerisinde de en büyük gelişmeyi gösterecek sektörler arasında görülmektedir. Bu noktada gelecek vaat eden kârlı bir iş üzerinde yatırım yapmak istiyorsanız Nakliyeambarım® ile acente açmak oldukça doğru bir seçim olacaktır. Nasıl lojistik acentesi açarım sorusunun cevabını ise sitemiz üzerinde yapacağınız gezintide ya da iletişim araçlarından herhangi birini kullanıpirtibata geçerek size her konuda yardımcıolacak olan arkadaşlar bulacaksınız.

Acente Açma Ve İş Yapma Arasındaki İlişki

Yeni bir iş kurmak, genel olarak yorucu ve maliyetli bir süreç olduğu bilinir.Bununla beraber sağlam bir iletişim ağının da olması nerdeyse zorunluluk haline gelmiştir. Bu konuda size en iyi yardımı acenteler sunmaktadır. Halihazırda kurulu olan bir düzenin devam ettiricisi ya da geliştiricisi imkanı sunuyor.Lojistik acentesi açma faydaları günümüz teknolojisi çağında oldukça fazladır. Sizlerde bu faydalarından yararlanarak işinizi kolayca daha güvenli bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Nakliyeambarım® İle Acente Açma

Nakliyeambarım® ile nasıl acente açarımgibi sorular ile çok sık karşılaşmaktayız. Yakındoğu ve Ortadoğu, Avrupa,Türkiye, Rusya ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere tüm dünya genelinde hizmet vermeyi hedefleyen Nakliyeambarım®, tek Türk menşeili ve çok uluslu bir acente ağı olarak hizmet vermektedir. Acente ağının ortağı olmak isteyen girişimciler, öncelikle sistem üzerinden doğrulama işlemini yapmalıdır. Bu işlem memnuniyet esaslı ağ üzerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir.Nakliyeambarım® dış ticaret şirketlerine, lojistik tedarik eden firmalara ve tüm katılımcılara en güncel ve üst düzey teknik ve teknolojik altyapı, güvenli ticaret ortamı ve detaylı lojistik haritaları sunmaktadır. Yine acente bünyesinde bulunan araçlar bu sayede sürekli olarak çalışma içerisinde olmaktadırlar. Böylece hem zamandan tasarruf edilmiş olur hem de daha verimli bir çalışma süreci yaşanır.


Nakliye Ambarım Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺10000
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Nakliye Ambarım firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yaptığımız iş açısından, yurt dışı ağımız dolayısı ile Türkiye’de tekiz. Bu nedenle girişimcilere hiç karşılaşmadıkları avantajlar sunmaktayız. Teklif ve tedarik ağı hizmeti sağlayan NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO acentelik yoluyla hizmet vermektedir. Acentemiz olmak isteyen lojistik firmalarına çok büyük avantajlar sunmaktayız. Faaliyetlerini; sürdürdüğü ilden tüm Türkiye’ye hatta uluslar arası alana yaygınlaştırmak isteyen firmalara, hem iş ortaklığı hem de gerekli altyapı desteğini sağlamaktayız. Lojistik maliyetler her firmanın azaltmak istediği giderleridir. Bu noktada acentelik sistemimize dahil olan firmalara maliyetlerini azaltacak hizmetler sunmaktayız.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Türkiye’de lojistik sektörü genellikle kısıtlı bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Yük taşımacılığında seviye atlamak isteyen firmalar, güvenilir iş ağı eksikliği, yetersiz reklam ve tanıtım çalışmaları nedeniyle bulundukları il ile sınırlı kalmaktadır. Bu noktada örneğin bir gönderisini İstanbul’dan Ankara’ya taşıyacak bir kişi İstanbul firmalarını tanıdığı için Ankara’dan yük taşıma desteği almamaktadır. Bu noktada NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO tedarikçi desteği devreye girmektedir. İstanbul’dan yüklü yola çıkan araçların, Ankara’da yükü boşalttıktan sonra yük bulmasını ve fiyat teklif aşamalarının güvenli ve doğrulanmış partnerler ile süratle gerçekleşmesini sağlayarak, hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf sağlamaktayız.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Türk lojistik firmaları açısından yaşanan en büyük sorunlardan birisi, taşıma sırasında ürün bozulması ya da hasar nedeniyle oluşabilecek maliyetlerdir. Bu maliyetler sonucu ortaya çıkan giderler, firmaların bütçelerini büyük oranlarda sarsabilmektedir. Bu nedenle tedarikçi desteğimizin yanında tedarikçiden kaynaklanan zararların karşılanması konusunda firmalara, hem günümüzün standartlarına uygun kriterlerde çalışan, sigortalı taşımacılık yapan, ayrıca teminat mektubu ile destek ve gönderiler in güvence altında olmasını sağlamaktayız. Ayrıca sezonluk iş yoğunluğunun daha fazla olduğu taşımacılık sektöründe, sezon dışında boş kalan araçların yük bulabilmesi için gerekli reklam ve iletişim desteği noktasında hizmetler sağlamaktayız. Oluşturduğumuz personel ve CV havuzundan personel alımlarının kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Firmamız profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Tecrübeli kadromuz ve sürekli eğitimler ve sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz ile her türlü sorunun kaynağını ve çözüm yolların doğru tespit ederek hızlı çözümler üretmekteyiz. Özellikle yurt dışında yürüttüğümüz faaliyetlerimizle, taşımacılık sektöründe önemli başarılar elde etmiş bulunmaktayız. Sektörde yaşanan teknolojik yenilenme ihtiyacını yakından takip ederek, Türkiye’de gereken altyapıyı kurmaktayız. Yılların bilgi ve birikimiyle kurduğumuz NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO tedarikçi ve teklif sistemimizde en büyük iş ortağımız acentelerimiz olmaktadır. Onların il bazında yürüttüğü çalışmalar ile sektörün geleceğine yön vereceğimizi düşünmekteyim.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Korona virüsün lojistik sektörüne etkileri bizim açımızdan da olumsuz sonuçlara yol açmıştır. Özellikler ihracat ve ithalatın durma noktasına gelmesi, firmamız açısından da faaliyetlerin yavaşlamasına yol açmıştır. Normalleşme sürecinde hız verdiğimiz, acentelerimizin sayısının arttırılması faaliyetlerimizde, 81 ilde etkili tanıtım ve reklam çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörün nabzını tutan haber ve gelişmeleri izleyerek adımlarımızı atmaktayız. Faaliyetlerimizi yakından görmek isteyen firmalar internet sitemizi ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirler.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Sektörde kullandığımız sistemin birçok yenilik barındırmaktadır. Fakat bu durum acentelik faaliyetlerimiz ile sunduğumuz avantajları, iş ortaklığı yapmak istediğimiz firmalara anlatmak noktasında zorlamaktadır. Kurulan sistemin yeni olması firmaların bazı çekinceler yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle profesyonelliğimizi ve sunduğumuz ayrıcalıkların nasıl katkılar sağlayacağı konusunda hiçbir çekinceye yer olmadığını anlamaları için bizimle iletişime geçmelerini önermekteyiz. En güçlü yönümüz ise şirketim adına cevap vermem gerekirse işimize olan tutkumuzun yanı sıra yeniliklere, eleştirilere olan açıklığımızdır. Her türlü olumlu ve olumsuz görüşleri kendimizi ve firmamızı geliştirmek için bir fırsat olarak görmekteyiz.

Nakliye Ambarım Acentelik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

08505321087Üye: Bülent Tosun

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik