Nakliye Ambarım Acentelik

Şirketimiz 1A-CONSULTANTS Int’l, 2003 yılından günümüze geçen süreçte Dünya’nın çeşitli bölgelerinde ve Türkiye’de, lojistik sektörüne yönelik yazılım ve teknolojik altyapı hizmetleri sunmaktadır.

1A-CARGO – Nakliyeambarim ile kurulumunu 2023 yılında tamamlamayı hedeflediğimiz, benzersiz lojistik teklif ve tedarik ağımız, Dünya’nın 238 ülkesinde ve Türkiye de 81 ilimizde yerel sözleşmeli acentelikler ile işlemektedir.

“Lojistik Sektörünün Sinerji Kaynağıyız, Doğu ile Batıyı Buluşturuyoruz!”

Şirketimiz geniş etkin bir acente ağı ile, gelişmiş bilişim ve iletişim teknolojilerini kullanarak, 1A-CARGO lojistik ağı üzerinden sektörden tüm değerli katılımcılara Dünya standartlarında ve tüm Dünya ülkelerinden doğrulanmış, güvenilir lojistik piyasa ve tedarik bilgi hizmetleri ve işletmeniz ile bütünleşmiş işleyen bir lojistik teknolojik altyapı sunmaktadır. Şirketinizin çalışma şekli, tedarik veya sunum her ne olursa olsun, global lojistik işleyişi entegre edebilmenizi sağlayan lojistik tedarik ve teklif altyapımız ile, işletmenizin tüm kademe ve işleyişinizin tüm aşamalarında büyük değişiklikler ve masraflar yapmadan lojistik işleyişi en şeffaf şekliyle entegre edebilirsiniz. Dakikalar içinde tüm şirketinizin tüm birimleri ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO Lojistik ve Tedarik Ağı Nedir?

NAKLIYEAMBARIM 81 ilimizde ve 238 ülkede global işleyen 1A-CARGO lojistik tedarik ve teklif sisteminin Türkiye koludur. Tüm Dünya üzerinde oluşabilecek lojistik ihtiyaçlarınıza tüm bölgelerden yerel şirketler ile tedarik ve teklif olanağı sağlar. Şirketimiz sadece Türk sermayesi ile işletilmektedir.

Nasıl İşler?

NAKLIYEAMBARIM, güvenli ticari ortamda, detaylı lojistik haritaları, en üst düzey teknolojik ve teknik güvenlik altyapısı ve sektöre uyarlanmış işleyişi ile lojistik sektöründen tedarikçiler, dış ticaret şirketleri ve tüm diğer katılımcıları için, benzersiz işleyişi ile zamandan ve masraflardan inanılmaz tasarruflar sağlar.

Yayınlayacağınız yükleme paylaşımlarınız ile yüklemeleriniz / taşımalarınız için dakikalar içinde fiyat teklifleri toplayabilirsiniz.
Yayınlayacağınız boş araç pozisyon paylaşımlarınız ile boş araçlarınız için en yakın ve size en uygun yüklerin tarafınıza ulaşmasını sağlarsınız.

Kimlere Hitap Eder?

NAKLIYEAMBARIM, yurt içi ve yurt dışı lojistik sektöründen tüm tedarikçilere, dış ticaret şirketlerine ve bir yerden bir yere yük taşıması yapmak isteyen ve planlayan herkese hitap eder.

Nakliye Ambarım® Türkiye’nin 81 ilinde özerk işliyor!

Bulunduğunuz şehirde nakliye sektörüne yön vermek ve eğitimler aldıktan sonra, bizimle yerel çalışmak ister misiniz?

Yatırım Tutarı₺10000
İsim Hakkı BedeliYok
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺10000
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 12 ay
Gelirden PayAlınıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Nakliye Ambarım firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Yaptığımız iş açısından, yurt dışı ağımız dolayısı ile Türkiye’de tekiz. Bu nedenle girişimcilere hiç karşılaşmadıkları avantajlar sunmaktayız. Teklif ve tedarik ağı hizmeti sağlayan NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO acentelik yoluyla hizmet vermektedir. Acentemiz olmak isteyen lojistik firmalarına çok büyük avantajlar sunmaktayız. Faaliyetlerini; sürdürdüğü ilden tüm Türkiye’ye hatta uluslar arası alana yaygınlaştırmak isteyen firmalara, hem iş ortaklığı hem de gerekli altyapı desteğini sağlamaktayız. Lojistik maliyetler her firmanın azaltmak istediği giderleridir. Bu noktada acentelik sistemimize dahil olan firmalara maliyetlerini azaltacak hizmetler sunmaktayız.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Türkiye’de lojistik sektörü genellikle kısıtlı bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Yük taşımacılığında seviye atlamak isteyen firmalar, güvenilir iş ağı eksikliği, yetersiz reklam ve tanıtım çalışmaları nedeniyle bulundukları il ile sınırlı kalmaktadır. Bu noktada örneğin bir gönderisini İstanbul’dan Ankara’ya taşıyacak bir kişi İstanbul firmalarını tanıdığı için Ankara’dan yük taşıma desteği almamaktadır. Bu noktada NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO tedarikçi desteği devreye girmektedir. İstanbul’dan yüklü yola çıkan araçların, Ankara’da yükü boşalttıktan sonra yük bulmasını ve fiyat teklif aşamalarının güvenli ve doğrulanmış partnerler ile süratle gerçekleşmesini sağlayarak, hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf sağlamaktayız.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Türk lojistik firmaları açısından yaşanan en büyük sorunlardan birisi, taşıma sırasında ürün bozulması ya da hasar nedeniyle oluşabilecek maliyetlerdir. Bu maliyetler sonucu ortaya çıkan giderler, firmaların bütçelerini büyük oranlarda sarsabilmektedir. Bu nedenle tedarikçi desteğimizin yanında tedarikçiden kaynaklanan zararların karşılanması konusunda firmalara, hem günümüzün standartlarına uygun kriterlerde çalışan, sigortalı taşımacılık yapan, ayrıca teminat mektubu ile destek ve gönderiler in güvence altında olmasını sağlamaktayız. Ayrıca sezonluk iş yoğunluğunun daha fazla olduğu taşımacılık sektöründe, sezon dışında boş kalan araçların yük bulabilmesi için gerekli reklam ve iletişim desteği noktasında hizmetler sağlamaktayız. Oluşturduğumuz personel ve CV havuzundan personel alımlarının kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Firmamız profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Tecrübeli kadromuz ve sürekli eğitimler ve sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz ile her türlü sorunun kaynağını ve çözüm yolların doğru tespit ederek hızlı çözümler üretmekteyiz. Özellikle yurt dışında yürüttüğümüz faaliyetlerimizle, taşımacılık sektöründe önemli başarılar elde etmiş bulunmaktayız. Sektörde yaşanan teknolojik yenilenme ihtiyacını yakından takip ederek, Türkiye’de gereken altyapıyı kurmaktayız. Yılların bilgi ve birikimiyle kurduğumuz NAKLIYEAMBARIM – 1A-CARGO tedarikçi ve teklif sistemimizde en büyük iş ortağımız acentelerimiz olmaktadır. Onların il bazında yürüttüğü çalışmalar ile sektörün geleceğine yön vereceğimizi düşünmekteyim.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Korona virüsün lojistik sektörüne etkileri bizim açımızdan da olumsuz sonuçlara yol açmıştır. Özellikler ihracat ve ithalatın durma noktasına gelmesi, firmamız açısından da faaliyetlerin yavaşlamasına yol açmıştır. Normalleşme sürecinde hız verdiğimiz, acentelerimizin sayısının arttırılması faaliyetlerimizde, 81 ilde etkili tanıtım ve reklam çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörün nabzını tutan haber ve gelişmeleri izleyerek adımlarımızı atmaktayız. Faaliyetlerimizi yakından görmek isteyen firmalar internet sitemizi ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirler.

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Sektörde kullandığımız sistemin birçok yenilik barındırmaktadır. Fakat bu durum acentelik faaliyetlerimiz ile sunduğumuz avantajları, iş ortaklığı yapmak istediğimiz firmalara anlatmak noktasında zorlamaktadır. Kurulan sistemin yeni olması firmaların bazı çekinceler yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle profesyonelliğimizi ve sunduğumuz ayrıcalıkların nasıl katkılar sağlayacağı konusunda hiçbir çekinceye yer olmadığını anlamaları için bizimle iletişime geçmelerini önermekteyiz. En güçlü yönümüz ise şirketim adına cevap vermem gerekirse işimize olan tutkumuzun yanı sıra yeniliklere, eleştirilere olan açıklığımızdır. Her türlü olumlu ve olumsuz görüşleri kendimizi ve firmamızı geliştirmek için bir fırsat olarak görmekteyiz.

Bayilik Başvuru Formu

08505321087Üye: Bülent Tosun

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama