Nakliye Ambarım Acentelik

Şirketimiz 1A-CONSULTANTS Int’l, 2003 yılından günümüze geçen süreçte Dünya’nın çeşitli bölgelerinde ve Türkiye’de, lojistik sektörüne yönelik yazılım ve teknolojik altyapı hizmetleri sunmaktadır.

1A-CARGO.COM – Nakliyeambarim.com ile kurulumunu 2023 yılında tamamlamayı hedeflediğimiz, benzersiz lojistik teklif ve tedarik ağımız, Dünya’nın 238 ülkesinde ve Türkiye de 81 ilimizde yerel sözleşmeli acentelikler ile işlemektedir.

“Lojistik Sektörünün Sinerji Kaynağıyız, Doğu ile Batıyı Buluşturuyoruz!”

Şirketimiz geniş etkin bir acente ağı ile, gelişmiş bilişim ve iletişim teknolojilerini kullanarak, 1A-CARGO.COM lojistik ağı üzerinden sektörden tüm değerli katılımcılara Dünya standartlarında ve tüm Dünya ülkelerinden doğrulanmış, güvenilir lojistik piyasa ve tedarik bilgi hizmetleri ve işletmeniz ile bütünleşmiş işleyen bir lojistik teknolojik altyapı sunmaktadır. Şirketinizin çalışma şekli, tedarik veya sunum her ne olursa olsun, global lojistik işleyişi entegre edebilmenizi sağlayan lojistik tedarik ve teklif altyapımız ile, işletmenizin tüm kademe ve işleyişinizin tüm aşamalarında büyük değişiklikler ve masraflar yapmadan lojistik işleyişi en şeffaf şekliyle entegre edebilirsiniz. Dakikalar içinde tüm şirketinizin tüm birimleri ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

NAKLIYEAMBARIM.COM – 1A-CARGO.COM Lojistik ve Tedarik Ağı Nedir?
NAKLIYEAMBARIM.COM 81 ilimizde ve 238 ülkede global işleyen 1A-CARGO.COM lojistik tedarik ve teklif sisteminin Türkiye koludur. Tüm Dünya üzerinde oluşabilecek lojistik ihtiyaçlarınıza tüm bölgelerden yerel şirketler ile tedarik ve teklif olanağı sağlar. Şirketimiz sadece Türk sermayesi ile işletilmektedir.

Nasıl İşler?
NAKLIYEAMBARIM.COM, güvenli ticari ortamda, detaylı lojistik haritaları, en üst düzey teknolojik ve teknik güvenlik altyapısı ve sektöre uyarlanmış işleyişi ile lojistik sektöründen tedarikçiler, dış ticaret şirketleri ve tüm diğer katılımcıları için, benzersiz işleyişi ile zamandan ve masraflardan inanılmaz tasarruflar sağlar.

Yayınlayacağınız yükleme paylaşımlarınız ile yüklemeleriniz/ taşımalarınız için dakikalar içinde fiyat teklifleri toplayabilirsiniz.
Yayınlayacağınız boş araç pozisyon paylaşımlarınız ile boş araçlarınız için en yakın ve size en uygun yüklerin tarafınıza ulaşmasını sağlarsınız.

Kimlere Hitap Eder?

NAKLIYEAMBARIM.COM, yurt içi ve yurt dışı lojistik sektöründen tüm tedarikçilere, dış ticaret şirketlerine ve bir yerden bir yere yük taşıması yapmak isteyen ve planlayan herkese hitap eder.

Nakliye Ambarım® Türkiye’nin 81 ilinde özerk işliyor!

Bulunduğunuz şehirde nakliye sektörüne yön vermek ve eğitimler aldıktan sonra, bizimle yerel çalışmak ister misiniz?

Yatırım Tutarı₺10000
İsim Hakkı BedeliYok
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺10000
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 12 ay
Gelirden PayAlınıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

08505321087Üye: Bülent Tosun

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

İlan ile ilgili şikayetim var


Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler