NDI İmplant Bayilik

NDI Implant Hakkında

Alman üretimli ve vida şeklinde tasarlanmış̧ “NIKO” implantları; yüksek kalite, basitlik, güvenilirlik ve sonuç demektir.
İDM sağlık olarak sizlere Alman menşeli, titanyum implantı “NIKO” yu sunuyoruz. Sürekli olarak implant sistemini, araştırma ve geliştirme ile son teknolojiyi takip ederek güncel tutmaktadır.
Bu sistemi oluştururken tüm dünyadaki implant otoritelerinin kabul ettiği klasik prensiplerin yanı sıra, en son bilimsel araştırmaları, en önemli teknolojileri ve geniş klinik deneyimleri de rehber almıştır.

NDI İmplantlarının Avantajları:

Yüksek düzeyde biyo uyumluluk, güçlü mekanik dayanıklılık ve en önemlisi temiz yüzeydir. İ̇mplantlar Almanya’da, en ileri teknolojiye sahip İsviçre ve Alman üretimli makinalar kullanılarak üretilmektedir. İmplantın üretiminde “teknik olarak” temiz Grade-4 (ASTM F67-00) titanyum kullanılmıştır.
İmplantların yüzeyleri, özel teknolojiler kullanılarak işlenmekte ve kontminantlardan temizlenmektedir. İmplant tasarımı ve vida geometrisi en zorlu klinik vakalarda bile (düşük kemik yoğunluğu olan bölgelerde) hızlı bir implant iyileşmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda kemik dokusunun sıkışma oranını da düşürmektedir. Mikro ve makro rahatlatmanın birlikte kullanılması, özellikle kontak bölgelerde osteosentez ve kemik rejenasyonunu sağlayan hücrelerin oluşumunu arttırmaktadır.

“Optimum”, “De Luxe”, “Short” ve “Standart Plus” implantlarda tek tip platform kullanılmaktadır. Bu implant sistemi tek ve iki aşamalı implant uygulama prosedürlerine imkân tanımaktadır.
Tüm ürünler başarısı kanıtlanmış̧ gama radyasyonu ile dezenfekte ve steril edilmektedir. Bir implant, paketinde kapama vidasıyla birlikte gönderilmektedir.

İ̇mplantlar ile abutmentler, altıgen-koniksel (hexagon-conical) bağlantıya sahiptir ve bu da 10 yıldan fazla süreli klinik kullanımı başarısını sağlamaktadır. Abutmentlerin şekilleri ve formları sayesinde implant-dişeti bağlantısı daha güvenilir hale gelmekte ve implantın etrafında olası kemik rezorbsiyonunu da engellemektedir.

Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺1000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺10000
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05054341551Üye: mehmet altun

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik