Ninova SmartLife Bayilik

Ninova SmartLife Bayilik Bilgileri

Ninova bilişim LTD.ŞTİ Teknoloji alanında raştırma, geliştrime ve hizmet veren bir firmadır. 2006 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, şehirlerarası yolcu otobüslerinde kullanılan araç içi televizyon sistemlerinin Dünya’da ilk numunesi geliştirmiş, çalıştırmış ve bitmiş ürün olarak piyasaya sürmüştür. Bugün Dünya üzerinde 22 farklı ülkede kullanımda olan araç içi televizyon ürünlrei ile geleceğe doğru attığımız adımı, ninova smartlife markamız ile akıllı ev alanında devam ettiriyoruz.

Ninova smartlife markamız ile geleceğin Dünya’sında akıllı bina sistemlerinde üretmek, uygulamak ve geliştirmek ana amacımız. Bu yola çıkarken, bizimle beraber adımlayacak ve bu yolda büyüyecek veya gelişecek bayii arayışlarımız mevcuttur.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %45
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Ninova SmartLife Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05056588183Üye: Volkan Yörükler

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.