Nish Kahve Bayilik

HORECA ve Market kanallarına Kahve satışı yapmak isteyen girişimcilerin değerlendirebileceği bir bayilik şeklidir.

Market Kanalında Türk Kahveleri, Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve ve Soğuk Demleme Kahve (Cold Drip), HORECA Kanalında ise Türk Kahveleri, Filtre Kahve, Espresso, Soğuk Demeleme Kahve (Cold Drip) ve Kahve Şurubu grupları ile ilerlenecektir.

Girişimcilerimize İK Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi Desteği ve Bölge Koruması verilecektir.

Bayilik Şartları:

Daha önce gıda toptancılığı yada dağıtımı konusunda tecrübe sahibi olmak.
Dağıtım ekibi ve pazarlama alanı oluşturmuş olmak.

Hedef Bölgeler:

Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu.

Nish Kahve Hakkında:

Türk kahve sektörünün uzun soluklu oyuncusu olan nish kahve hızla büyümeye devam ediyor.

Nish Kahve, ürün yelpazesinde; Türk Kahvesi’nden Espresso’ya, Filtre Kahveden, Nitelikli kahve seçeneklerine uzanan; Kolombiya, Uganda, Papua Yeni Gine, Etiyopya, Sumatra, Guatemala’nın da dahil olduğu, 19 farklı ürün ile kahve severlerden yoğun ilgi görmektedir.

Haftada iki defa kavurma yaparak, müşterilerine her zaman taze kavrulmuş ürün sunmaktadır. Bu seçkin Nish Kahve çeşitlerini ise, lezzet ve aromayı uzun süre aynı şekilde tutabilecek, gıda için uygun, valfli özel ambalajlarında, Türk Kahvesi grubunda 100 gr, 275 gr, 500 gr, 1 Kg ve tek içimlik seçeneklerimiz, Espresso, Filtre ve Single Origin Kahvelerimizde ise 500 gr, 1 Kg. seçeneklerimiz ile sunmaktayız.
Nish Kahve, Espresso olarak, Milano, Roma ve Italy olarak üç farklı seçenekte mükemmel lezzetler sunmaktadır.
Nish Filtre Kahvede ise iki farklı alternatif de ürünlerimiz bulunmaktadır.
Nish Türk Kahvelerimiz ise, aylar süren ürün geliştirme çalışmalarımızın sonucunda, Brezilya çekirdekleri ile yüksek nitelikli Afrika kahvelerinin harmanından oluşmaktadır. Nish Hünkar Özel Türk Kahvesi’nde kullanmış olduğumuz blend, kör tadımlarda çok büyük beğeni elde etmiştir. Nish Sultan Türk Kahvesi ise Brezilya çekirdeğinden alışılmış klasik Türk Kahvesi severlere hitap ediyor. Bunların yanında Dibek Kahvesi, Menengiç Kahvesi, Damla Sakızlı Türk Kahvesi çeşitlerimiz de mevcut.

Ayrıca, aksesuar ve diğer ürünlerimiz ile Cafe, Restaurant, Hotel ve kurumsal müşterilerin kahve ve ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Yatırım Tutarı ₺15,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı ₺15000
Kar Marjı %20-30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0538 095 25 63Üye: Eren TAŞDELEN

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik