Nitrodragons Ejderha Nefesi Franchise

Firmamız Antalya merkezlidir. NitroDragons, Agora Avm Antalya’da aynı zamanda aktif halde bir işletmedir. Vermiş olduğumuz hizmetin en önceliğinde kalite,müşteri memnuniyeti,eğlence ve görsellik ön plandadır. Hitap etmek istediğimiz kesim turizm ve farklı ambiansı yaşatmak isteyen insan sirkülasyonunun yoğun olduğu lokasyonlardır. Sektör olarak dünyanın bir çok ülkesinde farklı adlarda bu iş dragonbreath olarak adlandırılır. Türkçe tanımlaması bilindiği üzere ejderha nefesi anamını taşır. Bu tanımlama sadece işin bilinirliği açısından espirili bir anlamdan ibarettir. Yani şu demek dünyada dragon breath Türkiye’de ise anlam olarak ejderha nefesi olarak bilindiği için yapmış olduğum iş ejderha nefesidir.Markamız Nitro Dragons’tur. Türkiye’de bu sektröre önemli katkıda bulunan Nitro Dragons firmamız 2019 yaz sezonu itibari ile arka plandan ön plana geçme mecburiyeti yaşamış ve kendi yolunda layık olduğu değeri bulmak, kaliteli bir hizmet vererek bu kaliteyi sizlere buluşturmayı hedefleyip yoluna başlamıştır.

Konseptimizin içeriğinde dondurma konsepti bulunmamaktadır. Eğlence maksatlı leziz ürünlerimizi doğada gaz halinde bulunan, nefes aldığımızda ihtiyaç duyduğumuz azot gazının sıvı hali ile hazırlanır. Dünyada bilinip Türkiye’de ise yeni yayılması sebebinden ötürü ve ilk izlenimlerin farklı bir heyecan yaratması sebebiyle kimyasal madde olarak algıandığı için zararlı mıdır sorusuna sebep olmaktadır. Anlaşılabilirliği kolaylaştırma adına şöyle bilimsel bir gerçek ile anlaşılabiir şekilde bunu paylaşmak daha doğru olur.Havada bulunan nem, iş yerimizde veya evimizde kullandığımız klimaarı çalıştırdığımızda saf su elde eder. Aslında bu olay havada bulunan nemden ibarettir. Yüzdelik olarak düşündüğümüzde azotun gaz halinde soludumuğuz havanın %78 oranında bulunması aslında nefes alırken ona ne kadar ihtiyacımız olduğunun en büyük ispatıdır.Dünya mutfağında, dondurma sektöründe, çeşitli gıda ve sağlık alanında amacına göre sanayinin çeşitli bölümerinde önemli rolü vardır. Kullanmış olduğumuz ürünlerimizin gıda sertifikaları ve üretim izinleri mevcut olup dünya standartlarında kaliteye sahiptir.hedefimiz ve vizyonumuz kalite, hijyen ve güler yüzlü eğlenceli hizmettir.

Yatırım Tutarı ₺35000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺6000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺35000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺35000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺35000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Gıda / Atıştırmalık sektöründe franchise veren, Nitrodragons Ejderha Ateşi adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

Kobivadisi.com tarafından, Nitrodragons Ejderha Ateşi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Düşük maliyetlerde kurulum, yüksek kazanç marjı

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Düşük maliyetlerde yüksek kazanç.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firma olarak yeni ürünler ve konseptler geliştiriyoruz

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

yüzde 100 ila 150 arasındadır

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

eğitim, ürün temini, bölge koruma

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Güvenilir olması düşük maliyetlerde olması

Bayilik Başvuru Formu

05452671448Üye: ersin özmen

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler