Nortek Enerji Bayilik

Nortek Enerji Bayilik Bilgileri

2017 yılının Eylül ayında her birisi kendi alanında uzman olan 3 kişilik bir kadro ile kurulduk. Enerji Verimliliğinin daha çok önem kazandığı bu günlerde, özellikle Sivas’ta eksikliğini gördüğümüz Merkezi Sistem ve Isı Gider Paylaşımı konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının tüm şartlarını sağlayarak sektöre farklı bir bakış açısı sunan bir oluşum meydana getirdik. Standart, basma kalıp uygulamaların dışına çıkmak istediğimizden Merkezi Sistem Isı Gider Paylaşım Programını yaptık ve uygulamaya soktuk.

Merkezi Sistem ve Isı Gider Paylaşımı yanında bu sistem ile alakalı olan kalorimetre ve M-Bus Cihazlarının satışlarını da yapıyoruz. Kendi imalatımız olan Nortek GSM M-Bus cihazı ile binanızın ısı gider paylaşımını, personel olmadan, tamamen dijital ortamda yapıyor, Uzaktan Sayaç Okuma Sistemimiz sayesinde yapılan paylaşımlarınızı sizlere ister SMS ile, isterseniz de e-mail ile bildiriyoruz.
Binanızın sistemlerimiz ile donatılıp sizi de rahata kavuşturmak için, bina altyapınızın keşif hizmetini de ücretsiz olarak yapıyoruz. Böylelikle binanız için en uygun ve verimli olan ekipman seçimini, uzman kadro olarak size öneriyoruz.
Binanız için belirlenen tüm bu ekipmanları binanıza entegre edilip ayarlanması için gerekli kablolama hizmetini de veriyoruz. Bu sayede, sizi ayrıca elektrikçi elektrikçi gezdirmeden, tek kalemde işlemlerinizi tamamlıyoruz.
Isı Gider Paylaşımlarınızın detaylarını incelemeniz için, sizleri A4 faturalarla uğraştırmıyoruz. Kolay arayüzü, detaylı görsel grafikleri ile günün her saatinde Nortek Enerji Isı Gider Paylaşım Programına giriş yaparak, ay içi harcamalarınızın detaylarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerden şeffaf olarak ulaşabilmenizi sağlıyoruz.
Hatta Uzaktan Sayaç Okuma Sistemi sayesinde muhtemel bir arıza veya sorun durumunda sizden bir şikayet gelmesini beklemiyoruz. Çünkü sistemlerimizden arıza bildirimi geldiğinden dolayı, sorunu gidermek için hemen harekete geçip sorununuzu çözüyoruz.

Nortek Enerji olarak, enerji konusunun tüm alanlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konya organize sanayi bölgesinde bulunan bir Güneş Enerji Paneli ve Rüzgar Türbini üreticisi firma ile yaptığımız anlaşma ile kendi elektriğinizi üretmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Bayimiz olmak isteyen sizlerden istediğimiz şey, yasal sürecin devamı için kendinize ait en azından şahıs şirketinizin olmasıdır. Yerinizi ayarladıktan sonra uzman ekibimiz yerinizde gelip kurulum ve eğitiminizi vermeye başlayacaktır. Bu işe giriş için sahip olmanız gerekenler bilgisayar, yazıcı, internet ve en önemlisi de girişimci ve sürekli ilerlemek isteyen bir ruh!.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 5,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10,000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Nortek Enerji firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Enerjinin günden güne önem kazandığı ve paranın da değerinin çok fazla arttığı bu dönemde insanlar nereden nasıl tasarruf yapabiliriz hesabı yapmaktalar. Özellikle kentsel dönüşüm projelerinin hızlandığı ve toplu konutların var olduğu şehirlerde de en büyük giderlerden birisi de şüphesiz ki ısınma ve sıcaksu yani enerji giderleridir.

Bildiğiniz gibi merkezi sistemli ısınmaya sahip binalara her dönem 1 fatura bina geneline gelir ve yönetim bunu eşit şekilde daire sayısına böler. Oysa o binada kalorifer peteğini kısan insan da vardır veya petekleri sonuna kadar açıp aynı zamanda pencereleri açan da. Oysa ödemelerin hepsi eşit oluyor. Kısacası az enerji tükenle fazla tüketen aynı faturayı ödemek durumunda kalıyor.

Merkezi Sistem Isı Gider Paylaşımı sistemlerinde o dönem ne kadar enerji tüketirseniz o kadar fatura ödersiniz. Kısacası merkezi sistem gibi kaliteli ısınacaksınız, ama bireysel kombili gibi fatura ödeyeceksiniz.

Düşünsenize. Bunu site sakinlerine anlattığınızda, herkes adil bir ödeme yapacak dediğinizde kim karşı çıkabilir? Tabiki israf edenler.

Anlaşma yaptığımız binalardan da görmekteyiz ki bu alanda insanlar inanılmaz bir hizmet eksikliği çekiyorlar ve yardım istiyorlar.

Hesaplamaları tamamen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yetki Belgeli olan ve sırf bu iş için bakanlığın yayınladığı özel bir yönetmeliği olan bu iş kolunda neden siz de yerinizi almayasınız ki?

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yapılacak basit bir araştırma ile sektörün ne kadar büyük olduğunu, yapılan binaların %80’inin merkezi sistemli olarak yapıldığını ve kimsenin haksız yere kullanmadığı enerji faturasını ödemek istemediğini hesaplayacak olursak, hiçbir ek bilgi gerektirmeyen, yatırım maliyetinin neredeyse sıfır olduğu ve yapılacak işin sadece site sakinlerine bildirim yapılması olan bu iş, günümüzde girişimciler için kaçırılmayacak bir alan olarak görünmektedir.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Nortek Enerji olarak gelişim her zaman ilk sırada yer almaktadır. Uzman kadromuz her zaman olağanın dışında çalışıp sektöre fark yaratacak yenilik geliştirme çabası olduğundan dolayı, biz bu işi standartların üzerinde yapıp, teknoloji entegreli yürütüyoruz.

Konvansiyonel sistemlerde fatura takip, yazdırılması, teknik sorunların tespiti için işin başında en az işi bilen birisi gerekirken, bizim kurduğumuz sistem tamamen otomasyon çalışmaktadır. Anahtar teslimi yaptığımız kurulumlar sonrasında ay sonu siz fatura basılması ve dağıtılması gibi işlerle uğraşmayacaksınız. Sistemimize entegre ettiğimiz GPRS/GSM modülleri ile 7/24 internet yazılımı ile sistem kontrol altında tutulacak, sadece 1 tuşa basarak yüzlerce binanın faturasını anında oluşturup kullanıcılara mail, sms gibi teknolojik imkanlarla gecikme yaşanmadan fatura bildirimi yapabileceksiniz. Sizden istenen sadece temel bilgisayar bilgisi.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bu tamamen bulunulan ile ve kullanılan sisteme göre değişmektedir. Konvansiyonel sistem isteyen bayilerimiz mecburen teknik bir personel ile site okumalarına görevlendirilecek ve personel, yakıt, sigorta gibi maliyetler çıkacaktır. Oysa Nortek Enerji tarafından geliştirilen son teknoloji sistem sayesinde evinizden dahi binlerce daireye ait faturalandırma yapılabilmektedir.

Kar oranları seçilecek pakete göre değişmekte olup %75’leri görebilmektedir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

İlk sistem kurulumu konusunda, yazılımımız konusunda bayilerimize her türlü desteği veriyoruz. Zaten sistem kurulumları, ekipman tedarikleri için bayimizi yormadan kendi merkezimizden yapmaktayız. Bu şartlarda bayimiz bizimle siteler arasında bir köprü olurken, kendisi de %75’lere varan karlı bir iş sahibi olacak. Arızalı sayaç tespiti de tarafımızdan tespit edilir edilmez, daha site sakininin bile bilgisi olmadan önce bayimiz gerekli ekipmanlara sahip olup müdahale edebilecek durumda olacaktır. Hızlı müdahale ve sorun çözümü hizmet sektörü için büyük bir avantajdır.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Firmamız her birisi alanında uzman ve sektörün içerisinde yetişmiş olan insanlardan oluştuğu için sektör içerisindeki gelişmeleri de ilk elden takip etmektedir. Teknolojik yeniliklerin mevcut sistemlerimize uygulanması, özellikle bayilerimize sahada iş bırakmamakta, bayimiz olmayı düşünecek kişilere personel, ekipman gibi konularda ek yük getirmemektedir. Yazılımlarımızın sürekli piyasadaki cihazlara entegreli olması ve cihaz üretimlerinin bizzat tarafımızdan yapılıp diğer firmalara satışının yapılması, bizi her zaman bir üst seviyeye çıkarmaktadır.

Nortek Enerji Bayilik Başvurusu

05050975801Üye: Sait Aktaş

 

 

Nortek Enerji Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Nortek Enerji Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Nortek Enerji Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Nortek Enerji Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.