Ocean Bayilik

Ocean Bayilik Bilgileri

Firmamız kozmetik makyaj ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır.

En ucuz en kaliteli kozmetik makyaj malzemeleri, kadın kişisel bakım ürünlerini bayilik almak isteyen veya ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilere çok güzel ek iş imkanı sunmaktadır. ürünlerimizin fiyatı 3 tl ile 150 tl arası değişmektedir. ürünlerimizi alıp satmak isteyenler %50 – %200 arası kar yapabilmektedir.

Kozmetik makyaj malzemeleri kozmetik ürünler satan satmak isteyenlere. Kendi işini kurmak isteyenlere, ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına öğrencilere, emeklilere para kazanmak isteyen herkese ek iş imkanı.alın satın %50 -%100 karla para kazanın. Türkiye’nin em ucuz en kaliteli kozmetik makyaj malzemelerini alın satın risksiz kazanın.


Yatırım Tutarı 5,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 5000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 5000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 5000TL
Kar Marjı %70
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, ocean firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Türkiye’de kişisel bakım sektörünün gelişmesine çalışan kadın sayısındaki artış, yükselen yaşam standartları, kentleşme ve genç ve çekici bir görünüme sahip olma isteği gibi nedenler öncülük etmektedir. Türkiye kozmetik alanında 2017 yılında toplamda 1 milyar 200 milyon $ civarında ithalat yapmıştır. İthalatın yanı sıra yaptığımız ihracat ise sadece 762 milyon $ seviyesindedir.Peki kişisel bakım ürünü denince insanımızın aklına ne gelmektedir? İnsanlar ağırlıkla hangi kişisel bakım ürünlerini tercih etmektedirler bunlara bakalım.tarak,fırça,makyaj malzemeleri,elektrikli bakım ürünleri,cilt bakım ürünleri,parfüm ve deodorantlar. Dünyada güzellik algısı her geçen yıl değişmektedir. Hal böyle olunca insanlar tarafından güzellik algısını yakalayabilmek adına kişisel bakım alanında çok büyük miktarda harcamalar yapılmaktadır. Bu harcamalar tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazladır. ürünlerimizi sektörde en düşük fiyata tüm kadınlara ek iş yapmak isteyenlere sunup ek gelir veya kendi işlerini kurmaları için en önemlisi para kazanmaları için ürünlerimizi sunuyoruz

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ülkemizde kozmetik makyaj malzemeleri ,kişisel bakım ürünleri,hediyelik ürünler türkiyede oldukça fazladır.bu alanlarda çok büyük miktarda harcamalar yapılmaktadır.bu nedenle kozmetik makyaj malzemeleri ve hediyelik ürünler sektörü çok düşük bir yatırmla yüksek kazançlı bir gelir elde edilir

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Sektörde kozmetik makyaj malzemeleri bayiliği veren firmamız sektörün en düşük fiyata ürünlerini tüm bayilerine, ek iş yapmak isteyen herkese sunmaktadır. tüm ürünleri en düşük fiyata alan bayilerimiz.en az yatırımla %50-%100 arası kazanç elde edecektir. ayrıca stok yapmak para bağlamak yok risk yok.ister 300 tl bir sermaye ile ister 5000 tl bir sermaye ile başlasın kesinlikle kazançlı bir sektör.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

sadece bizde kar marjı %50- %100 üzerinde oranlar mevcut

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

sadece ürün alımlarında ekstra indirimler yapıyoruz

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

firmamız en kaliteli en iyi ürünleri en iyi fiyata ek iş yapmak isteyen veya bayilik almak isteyenlere sunmaktadır

Ocean Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

5051358734Üye: EKREM BOLSU

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.