Ocean Bayilik

merhaba firmamız kozmetik makyaj ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır.
en ucuz en kaliteli kozmetik makyaj malzemeleri, kadın kişisel bakım ürünlerini bayilik almak isteyen veya ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilere çok güzel ek iş imkanı sunmaktadır. ürünlerimizin fiyatı 3 tl ile 150 tl arası değişmektedir. ürünlerimizi alıp satmak isteyenler %50 – %200 arası kar yapabilmektedir.

KOZMETİK MAKYAJ MALZEMELERİ KOZMETİK ÜRÜNLER SATAN SATMAK İSTEYENLERE. KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYENLERE, EK İŞ YAPMAK İSTEYEN EV HANIMLARINA ÖĞRENCİLERE, EMEKLİLERE PARA KAZANMAK İSTEYEN HERKESE EK İŞ İMKANI.ALIN SATIN %50 -%100 KARLA PARA KAZANIN. TÜRKİYE’NİN EM UCUZ EN KALİTELİ KOZMETİK MAKYAJ MALZEMELERİNİ ALIN SATIN RİSKSİZ KAZANIN.

Yatırım Tutarı₺5000
İsim Hakkı BedeliYok
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺5000
Minimum Nakit İhtiyacı₺5000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺5000
Kar Marjı %70
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 6 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, ocean firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Türkiye’de kişisel bakım sektörünün gelişmesine çalışan kadın sayısındaki artış, yükselen yaşam standartları, kentleşme ve genç ve çekici bir görünüme sahip olma isteği gibi nedenler öncülük etmektedir. Türkiye kozmetik alanında 2017 yılında toplamda 1 milyar 200 milyon $ civarında ithalat yapmıştır. İthalatın yanı sıra yaptığımız ihracat ise sadece 762 milyon $ seviyesindedir.Peki kişisel bakım ürünü denince insanımızın aklına ne gelmektedir? İnsanlar ağırlıkla hangi kişisel bakım ürünlerini tercih etmektedirler bunlara bakalım.tarak,fırça,makyaj malzemeleri,elektrikli bakım ürünleri,cilt bakım ürünleri,parfüm ve deodorantlar. Dünyada güzellik algısı her geçen yıl değişmektedir. Hal böyle olunca insanlar tarafından güzellik algısını yakalayabilmek adına kişisel bakım alanında çok büyük miktarda harcamalar yapılmaktadır. Bu harcamalar tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazladır. ürünlerimizi sektörde en düşük fiyata tüm kadınlara ek iş yapmak isteyenlere sunup ek gelir veya kendi işlerini kurmaları için en önemlisi para kazanmaları için ürünlerimizi sunuyoruz

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ülkemizde kozmetik makyaj malzemeleri ,kişisel bakım ürünleri,hediyelik ürünler türkiyede oldukça fazladır.bu alanlarda çok büyük miktarda harcamalar yapılmaktadır.bu nedenle kozmetik makyaj malzemeleri ve hediyelik ürünler sektörü çok düşük bir yatırmla yüksek kazançlı bir gelir elde edilir

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Sektörde kozmetik makyaj malzemeleri bayiliği veren firmamız sektörün en düşük fiyata ürünlerini tüm bayilerine, ek iş yapmak isteyen herkese sunmaktadır. tüm ürünleri en düşük fiyata alan bayilerimiz.en az yatırımla %50-%100 arası kazanç elde edecektir. ayrıca stok yapmak para bağlamak yok risk yok.ister 300 tl bir sermaye ile ister 5000 tl bir sermaye ile başlasın kesinlikle kazançlı bir sektör.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

sadece bizde kar marjı %50- %100 üzerinde oranlar mevcut

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

sadece ürün alımlarında ekstra indirimler yapıyoruz

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

firmamız en kaliteli en iyi ürünleri en iyi fiyata ek iş yapmak isteyen veya bayilik almak isteyenlere sunmaktadır

Bayilik Başvuru Formu

5051358734Üye: EKREM BOLSU