organikgurmem Franchising

organikgurmem Franchising Bilgileri

Firmamız organik ürünler üretimi ve pazarlaması alanında hizmet vermektedir. satışının yapıldığı yerde aynı zamanda bu ürünleri yeme imkanı sunan bir konseptte çalışmaktadır. Sadece isim hakkı bedeli veya anahtar teslim olarak bayilik verilecektir. Markamızın her şehirde hazır müşteri kitlesi bulunmakta ve bulunduğu bölgede şubemizin açılmasını beklemektedir.

Bayilik alacak kişinin doğal yaşam ve organik beslenmeye merakı, enerjisi yüksek ve bizimle uyumlu çalışacak olması her açıdan kuracağı işletme için fayda sağlayacaktır.


Yatırım Tutarı 450,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 2000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 450000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 500000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

organikgurmem Franchising Başvurusu

02642111160Üye: Murat Yapar

 

 

organikgurmem Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; organikgurmem Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

organikgurmem Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

organikgurmem Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.