Otomax Hizmet Noktası

Otomax Hizmet Noktası Bilgileri

Otomax Servis Hizmetleri olarak güçlü finansal yapımız ve teknik yeteneklerimizi bir araya getirerek Servis Ağı kurduk. Şuan İstanbul Genelinde 8 Anadolu yakası 8 avrupa yakası olmak üzere toplam 16 servis noktası ile otomobil periyodik bakımları sunarak aramıza katılan servis noktaları için yıllık 300 adet araç girişi hedeflemekteyiz. Otomax servis noktası olmak isteyen servislerin, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorunsuz hizmet sunması önceliğimizdir. Otomax servis noktalarından herhangi bir bayilik ücreti talep edilmez, reklam giderleri adı altında ücret alınmaz ve bölge koruma sistemi ile bölgesindeki müşteriler farklı servise yönlendirilmez.

Randevulu periyodik bakım hizmetlerinde Otomax parça tedariğini müşteri için kendisi yapar servis noktasından sadece işçilik hizmeti talep eder, belirlenen işçilik ücreti tamamlanan her bakım için servis noktasına ödenir.

Araç servise gelmeden önce kullanılacak parçalar Otomax tarafından servis noktasına ulaştırılır. Tüm bu sürece ek olarak bölgede dijital ve standart reklamlarınız ücretsiz olarak Otomax tarafından yapılır, radyo, tv, gazete ve dergilerde genel reklam çalışması yapılırken internet ve görsel mecralarda bölgesel olarak reklamlarınız yayınlanır. Otomax ile çalışmayı tercih eden servis noktaları kurumsal kimliğini güçlendirerek yeni müşteri portföyü kazanır.

Yatırım Tutarı ₺10
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺1
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺10
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

08503036105Üye: Otomax Servis Hizmetleri

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik