Otomax Hizmet Noktası

Otomax Hizmet Noktası Olma Bilgileri

Otomax Servis Hizmetleri olarak güçlü finansal yapımız ve teknik yeteneklerimizi bir araya getirerek Servis Ağı kurduk. Şuan İstanbul Genelinde 8 Anadolu yakası 8 avrupa yakası olmak üzere toplam 16 servis noktası ile otomobil periyodik bakımları sunarak aramıza katılan servis noktaları için yıllık 300 adet araç girişi hedeflemekteyiz. Otomax servis noktası olmak isteyen servislerin, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorunsuz hizmet sunması önceliğimizdir. Otomax servis noktalarından herhangi bir bayilik ücreti talep edilmez, reklam giderleri adı altında ücret alınmaz ve bölge koruma sistemi ile bölgesindeki müşteriler farklı servise yönlendirilmez.

Randevulu periyodik bakım hizmetlerinde Otomax parça tedariğini müşteri için kendisi yapar servis noktasından sadece işçilik hizmeti talep eder, belirlenen işçilik ücreti tamamlanan her bakım için servis noktasına ödenir.

Araç servise gelmeden önce kullanılacak parçalar Otomax tarafından servis noktasına ulaştırılır. Tüm bu sürece ek olarak bölgede dijital ve standart reklamlarınız ücretsiz olarak Otomax tarafından yapılır, radyo, tv, gazete ve dergilerde genel reklam çalışması yapılırken internet ve görsel mecralarda bölgesel olarak reklamlarınız yayınlanır. Otomax ile çalışmayı tercih eden servis noktaları kurumsal kimliğini güçlendirerek yeni müşteri portföyü kazanır.


 

Yatırım Tutarı 10TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Otomax Hizmet Noktası Olma Başvurusu

08503036105Üye: Otomax Servis Hizmetleri

 

 

Otomax Hizmet Noktası Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Otomax Hizmet Noktası Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Otomax Hizmet Noktası ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Otomax Hizmet Noktası ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.