Özsüt Bayilik

Özsüt Bayilik Bilgileri

ÖZSÜT Hakkında

Özsüt, serüvenine 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda küçük bir dükkanda Sefer Usta’nın leziz yoğurdu ve kaymağı ile başladı. Kısa sürede ün salan Özsüt Muhallebicisi zamanla, kalite ve hijyen koşullarını da göz önünde bulundurarak ürünlerini çeşitlendirdi ve sektörde adını duyurmayı başardı. Özsüt, Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olma özelliğini taşıyor. Ayrıca kahve sektöründe de bir ilke imza atan Özsüt, Türkiye’de ilk defa portakal, fındık ve vanilya aromalı espresso’ları satışa sunarak müşteri kitlesini daha da çok artırmıştır.

Neden ÖZSÜT Bayiliği?

Özsüt, geniş ürün yelpazesiyle tek bir alana değil bir çok alanda ürünleriyle hizmet veriyor. Sütlü tatlısından, yaş pastasına, çeşitli kahvelerinden dondurmalarına kadar geniş ürün yelpazesini kaliteyle birleştirince bayilik almak isteyen yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat haline geliyor.

Bayilik alacaklarda aranan özellikler:

Bu işi büyük bir özveriyle ele almak,
İşi daha da geliştirecek stratejiler yaratabilecek özgün düşünceye sahip olmak ,
Özsüt’ün belirlemiş olduğu işletme kurallarına kati surette uymak,
Gerekli başlangıç yatırımı olarak ortalama 250.000$ maliyeti karşılamak.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Özsüt” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 150.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 232 877 00 11Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Özsüt Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Özsüt Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Özsüt Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Özsüt Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

  Detaylı bilgi için tıklayın.