Papa John’s Pizza Franchise

2,000,000TL

Papa John’s Pizza Franchise Bilgileri

PAPA JOHN’S PİZZA’DAN GİRİŞİMCİLERE YEPYENİ BİR FIRSAT!!!

Papa John’s Pizza, 1984 yılında Amerika’nın İndiana Eyaletinde daha iyi pizza yapabilmek amacı ile kurulan, toplam 55’i aşkın ülkede 5.200’den fazla şubesi ile hizmet veren Dünya’nın en hızlı büyüyen pizza zinciridir. Tüm dünyada uluslararası bazda tanınmış bir marka olmasının yanı sıra Amerika’da son 14 yıldır Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nün tek sahibidir. Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze hamur ve yüksek kaliteli malzeme” ilkesini benimsemesidir. Papa John’s Pizza 2008 yılında, Türkiye pazarına girerek kısa bir sürede İstanbul’daki şube sayısını 42’ye, Türkiye genelinde 65 şubeye ulaştırdı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Papa John’s Pizza, kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi. Şube sayısını 2022 yılında 70’e çıkarmayı hedefleyen Papa John’s Pizza, Türkiye pazarında büyümeyi planlıyor.

Papa John’s Pizza Restoran Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Papa John’s Pizza, girişimcilere çok uluslu bir şirketin güvencesiyle kazanç imkanı sunuyor. Papa John’s Pizza, franchise olmak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor. Papa John’s Pizza franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor. Yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Papa John’s Pizza franchise’ı olmak veya daha çok bilgi sahibi olmak için Franchise Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.


Papa John’s Pizza Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 2,000,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 1,200,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1,200,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 600,000TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam

YouTube video player

Papa John’s Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı PJ GIDA İŞLETMELERİ SAN. ve TİC. A.Ş.
Yetkili Kişi Gökhan Karakuş
Kuruluş Yılı 1984
Adres Merkez Mah. Ayazma Cad. No:37/137 Papirus Plaza Kağıthane / İstanbul
[tab-area3]

Papa John’s Pizza Franchise Başvurusu

444 75 79Üye: Papa John’s Pizza

 

 

Papa John’s Pizza Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Papa John’s Pizza Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Papa John’s Pizza Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Papa John’s Pizza Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.