Papa John’s Pizza Franchising

PAPA JOHN’S PİZZA FRANCHISE’I OLMANIN ŞİMDİ TAM ZAMANI

Papa John’s Pizza’dan girişimcilere yepyeni bir fırsat!!!

Papa John’s Pizza, 1984 yılında Amerika’nın İndiana Eyaletinde John Schnatter tarafından daha iyi pizza yapabilmek amacı ile kurulan, toplam 34 ülkede 4000’den fazla şubesi ile hizmet veren Dünya’nın en hızlı büyüyen pizza zinciridir. Tüm dünyada uluslararası bazda tanınmış bir marka olmasının yanı sıra Amerika’da son 14 yıldır Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nün tek sahibidir.Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze hamur ve yüksek kaliteli malzeme” ilkesini benimsemesidir. Papa John’s Pizza 2008 yılında, Türkiye pazarına girerek 5 yıl gibi kısa bir sürede İstanbul’daki şube sayısını 20’ye ulaştırdı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Papa John’s Pizza, kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi. Şube sayısını 2016 yılında 50’ye çıkarmayı hedefleyen Papa John’s Pizza, Türkiye pazarında büyümeyi planlıyor.

Papa John’s Pizza Restoran Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Papa John’s Pizza, girişimcilere çok uluslu bir şirketin güvencesiyle kazanç imkanı sunuyor. Papa John’s Pizza, franchise olmak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor. Papa John’s Pizza franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor. Franchise adaylığı için sadece 40.000 USD giriş bedeli isteniyor. Toplam yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 200.000 USD olarak öngörülüyor.

Yatırım Tutarı 600,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 120000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 120000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 600000TL
Yatırım Geri Dönüşü
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

444 75 79Üye: Kobi Vadisi

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.