Paşa Tatlı Ürün Satış

Paşa Tatlı Ürün Satıcılık Bilgileri

TATLI BİR İŞ FİKRİ

İlk olarak Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde üretildiği için “Kemalpaşa tatlısı” adıyla meşhur olan günlük Mustafakemalpaşa peynir tatlısı, çikolata ile kaplanarak enfes bir lezzete dönüştü.

Kemalpaşa tatlıcısı PAŞA TATLI firması da özel olarak üretilen bu yeni ürününü “Ne Satabilirim ?” diye düşünen girişimciler vasıtasıyla ülkemizin dört bir yanına ulaştırmayı amaçlıyor.

Sizde bulunduğunuz ilçede bu ürünleri ilk ve tek satan olabilirsiniz.

Bu Ürünleri Satmayı Neden Tercih Edelim ?

Kemalpaşa tatlısı, Mustafakemalpaşa ilçesi dışında genellikle çikolatalı olarak satışa sunulmamaktadır.

Çevrenizde bu ürünü ilk ve tek satan olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bir (1) koli sipariş vererek bu ürünü satmaya başlayabilir, sermayeye gerek olmadan kendi işinizi hayata geçirebilirsiniz.

Bu Ürünleri Nerelerde Satabiliriz ?

Mevcut iş yeriniz olan tatlıcı ,market, bakkal, şarküteri, pastane, çiğ köfteci ya da lokanta gibi gıda işletmelerinizde,

Gıda dağıtım ve pazarlaması yapıyorsanız satışını yaptığınız ürünlerle birlikte,


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 200TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 200TL
Kar Marjı %35 - 100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Paşa Tatlı firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Kemalpaşa tatlısı; peynir,un,irmik,yumurta ve kabartma tozu kullanılarak hazırlanan karışımın, küçük parçalar haline getirilmesi,daha sonra fırınlanması ile  üretilen ve şerbetlenerek tüketilen  bir peynir tatlısıdır.İlk olarak Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde üretildiği için "Kemalpaşa Tatlısı" adıyla meşhur olmuştur.

Hakiki Kemalpaşa tatlısı olarak bilinen tatlı, taze ve kuru olmak üzere iki şekilde satışa sunulur.Taze kemalpaşa tatlısı bir kere fırınlanır,raf ömrü yaklaşık 5  gündür.Kuru kemalpaşa tatlısı çift fırınlanır raf ömrü yaklaşık 1 yıldır. Hakiki Kemalpaşa tatlısının en büyük özelliği yüksek peynir oranına sahip olmasıdır.

Maalesef ülkemizde içerisinde hiç peynir bulunmayan tatlılar,Kemalpaşa tatlısı adıyla satışa sunulabilmektedir.Askerde,yurtlarda toplu yemeklerde kemalpaşa tatlısı adıyla önünüze getirilen tatlıların hakiki kemalpaşa tatlısı ile genellikle bir alakası yoktur.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Ülkemiz insanının tatlıya olan düşkünlüğü hepimizin malumu ve tatlı çeşitleri arasında Kemalpaşa tatlısının tüketilme oranı oldukça fazla.Bu tüketimin içine içinde hiç peynir bulunmamasına rağmen Kemalpaşa tatlısı adıyla üretilip satılan tatlılar da dahil.

Böyle hazır bir pazarı olan sektörde, insanlarımıza kaliteli Kemalpaşa tatlısını ulaştıran üreticiler ve satıcılar çok iyi satış rakamlarına ulaşıyorlar.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Kemalpaşa tatlısı ,ilçemizde taze tatlı olarak 25’li paketlerde, ,ilçemiz dışında ise çift fırınlanmış kuru tatlı olarak 140 gr’lık paketlerde satışa sunulmaktadır.

Bizde farkımız olsun istedik ve taze Kemalpaşa tatlılarını şerbetleyip sızdırmaz ambalajlarda satışa sunduk.Yine bir farklılık olarak şerbetli taze tatlıyı çikolata ile kapladık.Yatırımcıların neden firmamızı tercih etmeleri gerektiğine gelince;

1-Taze Kemalpaşa tatlısı, firmamız haricinde genellikle çikolatalı ve şerbetli olarak satışa sunulmamaktadır. Yatırımcılar çevrelerinde bu ürünleri ilk ve tek satan olmanın ayrıcalığını yaşayabilirler.

2- Tatlılarımızın kar marjı yüksek olduğu için oldukça iyi kazanç elde edebilirler.

3-Hiçbir taahhüt altına girmeden az bir sermaye ile 1 koli tatlı siparişi vererek ürünlerimizi satmaya başlayabilirler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%35-100

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bulundukları ilçede belirlediğimiz asgari satış rakamlarını yakalayan satıcılarımızdan başka hiçbir şahıs ya da firmaya ürün göndermeyerek satıcılarımızın pazar bölgelerini koruyoruz.

Tüm Türkiye’ye ürünlerimizi ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.

Ortak reklam çalışmaları yapıyoruz.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Yenilikçi ve dinamik firma yapımızla,kalite ve uygun fiyata sahip ürünlerimizle rakiplerimizden ayrılıyoruz.

Paşa Tatlı Ürün Satıcılık Başvurusu

02246131616Üye: pasatatli

 

 

Paşa Tatlı Ürün Satış Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Paşa Tatlı Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Paşa Tatlı Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Paşa Tatlı Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.