Paspasmatik Bayilik

Paspasmatik Bayilik Bilgileri

Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip paspasmatik, madeni para karşılığında ürün veren otomatik satış makinesi üreticisidir. istihdam sağladığı tasarım uzmanları ile araç içi kağıt paspas’ı özel olarak tasarlayarak paspasmatik’i bireylerin kullanımına sunmuştur. Bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için bireylerin hayatları daha pratik kılan ürünleri veren otomatik satış makinesi (Otomat) çözümlerini üretiyoruz.

Ürünler:

Hayatımızı kolaylaştıran çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz. Üretimini yaptığımız bütün ürünlerde 18 yaş ile 65 yaş arasına hitap ediyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz yeni ürünlerle ürün portföyümüzü çeşitlendiriyoruz.

AR-GE & Teknoloji:

Tüketicinin hayatını pratikleştirmek için araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. 2011’de 800 m2’lik kapalı alanda kurulan Ar-Ge Merkezi’nde, üretimini yaptığımız ürünlerin ve ürünlerin otomatik satışını yapan makinelerimizin, Biz’i biz yapan her öğenin kalitesini artırmak için çalışıyoruz. TÜBİTAK destekli Ar-Ge projelerimizle sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz.

Memnuniyet Yönetimi:

Paspasmatik Bilgi Yönetimi Departmanı satış öncesi ve sonrası hizmetlerle sadece ürün değil, katma değerli hizmetler de sunuyor. Ürün gamımızla cevap veremediğimiz tüketici istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel ürünleri geliştirirken tüketiciyi dikkatle dinliyor, pratik çözümlerin üretimini yaparak bayilik ağı üzerinden tüketici ile buluşturuyoruz.

Kalite Kontrol & Müşteri Memnuniyeti:

Üretimini yaptığımız paspasmatik otomatına verdiğimiz minimum 2 Yıl Garanti’nin gereğini yerine getirirken, her bir parçanın kalite ve dayanıklılığını Avrupa Standartları’ndaki Test Laboratuvarı’nda ölçerek belgeliyoruz. 10 yıl süre ile yedek parça temin garantisi veriyoruz. Detaycı kalite kontrol ve satış sonrası destek hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinde mükemmeliyetçilikten ödün vermiyoruz.

Üretim Gücü:

Kurulduğundan bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir şirket olarak, 2015’de dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az tüketmek amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsedik. Malzemenin kalitesini artırdıkça kütlesini azalttık, %12 oranında israfı ortadan kaldırdık. İş güvenliği konusunda hiç risk almadan tüm kuralları harfi harfine uyguluyoruz, çünkü çalışanlarımızın sağlık ve refahını önemsiyoruz. İstikrarlı bir işveren olarak, sıcak bir çalışma ortamında hiyerarşiye değil, karşılıklı saygıya önem veriyoruz. Şirket içi eleştiri ve gelişim programlarımızla mükemmelliğe yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Girişimcide Aranan Özellikler:

Bayilik talebinde bulunan il’de ikametgah etmesidir.
Ticari ve şahsi hayatında yüz kızartıcı herhangi bir şuç’tan hüküm giymemiş olması gerekmektedir.

Bayilik Görüşmelerinin İşleyiş Sırası:

Telefonla Bilgi> Ön Görüşme > Bayilik Sözleşmesi> Kurulum

Bayilik Şartları:

 • Bayi adayının adına veya aile bireylerinin birisinin adına vergi levhası / şirket ortağı ise ortaklığı gösterir belge istenmektedir. Vergi mükellefi belgesi bayilik alındıktan sonra da alınması kabul edilmektedir.
 • Bayi adayının ticari ve şahsi hayatında yüz kızartıcı herhangi bir şuç’tan hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
 • Talep edilen il bayiliği ile ilgili firmamızın belirlediği asgari düzeyde belirlenen satış otomatı makinesi ve tek kullanımlık ürünlerin alınmasıdır.
 • Firmamızın olumlu görmesi sonrası bölge bayiliği verilmektedir.

Franchise bedeli, Telif ücreti, Reklam gider bedeli, Tanıtım bedeli, Yıllık kar oranı payı alınmamaktadır.


 

Yatırım Tutarı 23,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 22355TL
Minimum Nakit İhtiyacı 23000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 23000TL
Kar Marjı %200
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Pazarlama Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0850 650 02 24Üye: Kobi Vadisi

 

 

Paspasmatik Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Paspasmatik Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Paspasmatik Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Paspasmatik Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.