Persmont Bayilik

Persmont Bayilik Bilgileri

Günümüzde personel kıyafetleri ve outdoor kıyafetler, herkesin malumu olduğu üzere önemli bir ivme kazanmıştır. Outdoor giyim tarzı hem genç neslin tercihi olarak hem de dayanımı ve hareket kabiliyeti ile ön plana çıkarken, personel kıyafetleri de mahallenizde ki marketten bölgenizde yer alan en büyük sanayi kuruluşuna kadar herkesin ihtiyacı konumundadır.

İşte tam bu noktadan hareketle ve “ekibinize motivasyon, işinize verim katar” diyerek yola çıkan firmamız, Persmont İş Ortaklığı sistemi ile kazanç kapılarını aralamaktadır. Üretici firma olarak kalitemizden eminiz. Ürün kalitemizin personel psikolojisinde, kendisine değer verildiğine dair pozitif katkı sağlayacağını dolayısıyla bu psikolojinin personel verimini arttıracağını düşünüyoruz.

Sektörün yükselen ivmeli alanlarında, özgün tasarımlarımız ile fark yaratıyoruz. Persmont İş Ortaklığı sistemi ile büyüyen pazarda yerinizi alın.

Persmont iş ortaklığı programı, işinizi geliştirmek ve büyütmek için hazırlanmış, kazan-kazan sistemidir.

Süreç iş ortağı adayımızın başvurusuyla başlar. Başvuru yapan firma ön değerlendirmenin olumlu sonuçlanması halinde merkezimize davet edilir. Burada yapılacak görüşmenin ardından, aday firmanın göstereceği alan, Persmont ziyareti ile uygun olup olmayacağı hususunda değerlendirilir. Uygunluk verilmesi halinde aday firma ile birlikte standa konulacak ürünlerin listesi belirlenir.

Persmont tarafından ürünler hazırlanana kadar aday firma, stand satış sorumlusu olacak personelini belirlemelidir. İlgili personel kurulum yapılmadan önce Persmont eğitim sistemine dahil olarak, satış ve ürün konusunda gerekli bilgilendirmeleri almış olmalıdır.

Kurulum tamamlanıp satış başladıktan sonra Persmont standlarında her renk ve beden ürün bulunuyor olmalıdır. Yapılacak sayımlarda ürünlerin eksik olması halinde Persmont merkez stoklarından ya da diğer iş ortaklarının stoklarından eksikler tamamlanacaktır.

 1. BAŞVURU: Taleplerinizi başvuru yoluyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz
 2. DEĞERLENDİRME: Tarafımıza ulaşan başvuru, aynı gün değerlendirilip, bir iş günü içinde yanıtlanacaktır.
 3. ZİYARET: Başvurunun olumlu bulunması halinde merkezimize davet edilerek görüşme sağlanacak ve akabinde aday firma iş yeri ziyaret edilerek mekan uygunluğu değerlendirilecektir.
 4. ADAY FİRMANIN DEĞERLENDİRİLMESİ: Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde aday firmanın değerlendirilmesi yapılır.
 5. SÖZLEŞME İMZALANMASI: Aday firma uygun bulunması halinde sözleşme gönderilir ve iki nüsha halinde imza altına alınır.
 6. KURULUM YAPILMASI: Ortalama bir proje uygulaması on dört gün içerisinde tamamlanır.
 7. PERSONEL ALIMI VE EĞİTİMİ: Persmont stand/satış sorumlusu personel için gerekli nitelikler aday bayi ile birlikte Persmont İK birimi tarafından da değerlendirilecektir. İlgili personel üzerinde aday firma ve Persmont fikir birliğine varmış olmalıdır. İlgili personelin eğitimleri, Persmont merkez binasında veya uygun görülmesi halinde pilot Persmont mağazalarında üç gün içinde tamamlanır.
 8. REKLAM VE TANITIM MATERYALLERİ: Flama, bayrak, cam giydirme ve ışıklı tabela gibi materyaller, Persmont tarafından uygun görülecek şekilde aday firmaya teslim edilecektir. Ayrıca google ads reklam yatırımlarımızdan, iş ortağımızın faydalanması sağlanmaktadır.
 9. ÜRÜNLERİN HAZIRLANMASI: Stand kurulumu yapıldığında ilgili alan boş kalamayacağından, tüm ürünlerin teslimi kurulum ile birlikte yapılacaktır. Aynı gün satışa başlayabilirsiniz.

Not: Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 21 gün içinde standımızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip, kurulum tamamlandığında hemen satışa başlayabilirsiniz.

1. Bayilik Modeli (Numune/Pazarlama) Maliyet: 25.000 – 50.000 TL

2. Bayilik Modeli (Corner Bayilik) Maliyet: 50.000 – 150.000 TL

3. Bayilik Modeli (Ana Bayilik) Maliyet: 150.000 – 300.000 TL


Persmont Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25,000TL
Kar Marjı %15
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Açılış

YouTube video player

Persmont Hakkında Bilgiler

Sektör Giyim
Firma Unvanı Persmont Tekstil A.Ş.
Yetkili Kişi Bülent Erdoğan
Kuruluş Yılı 2008
Adres Eyüp Sultan Mh. Ulubatlı Hasan Cd. No:39/A Sancaktepe/İstanbul

Kobivadisi.com tarafından, Persmont firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Tekstil sektörü ülkemizde yaygın ve oldukça bilinen bir sektördür. Biz bu geniş yelpazenin içerisinde outdoor iş kıyafetleri ile öne çıkmaktayız. Bu sektör mahalledeki marketten, sanayideki büyük ölçekli firmalara kadar hemen her kurum ve kuruluşun temin etmek zorunda olduğu ürünleri kapsadığından oldukça geniş bir pazara sahiptir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Bir yatırımcı bulunduğumuz sektörü rahatlıkla seçmelidir çünkü iş kıyafetleri birden çok sektöre hizmet etmektedir. Spordan giyime, inşaattan kaynak işine örneklerini çoğaltabileceğimiz bir çok sektörün ihtiyacı bulunmaktadır iş kıyafetlerine.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Bu sorunun cevabını ilk soruda da vermiştik aslında. Bulunduğumuz sektörde bizi seçmenin en büyük avantajı outdoor iş kıyafetleri üretiyor olmamızdır. Yüksek kalite, uzun süreli kullanım ve iş dışında günlük yaşantıda da rahatlıkla giyilebilecek ürünler üretiyor olmamız bizi bir adım önde tutuyor bu sektörde.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%15 ile %25 aralığında bir kar marjı var diyebiliriz bu sektörde.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Talep eden girişimcilerimize eğitim vermekteyiz. Lokal bazda düzenlediğimiz Google Adwors reklamlarıyla bayilerimize bulundukları bölgelerde avantaj sağlıyoruz. Bunların dışında yapılacak anlaşma içeriğine göre bazı ekipman desteklerimiz mevcuttur.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi en önemli farkımız ürün kalitesi. Bu bağlamda ürünlerimizin uzun süreli kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ürettiğimiz ürünlere ait koleksiyonu olan ve stoklu çalışan bir firmayız. Bunun neticesinde de koleksiyonumuz olan ürünlerden seçim yapıldığında termin süresi en kısa olan firmayız. Ürünlerimizi tercihe göre logo baskılı olarak da gönderebilmekteyiz.

Persmont Bayilik Başvurusu

05323041597Üye: Bülent Erdoğan

 

 

Persmont Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Persmont Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Persmont Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Persmont Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.