Persmont Bayilik

Persmont Bayilik Bilgileri

Persmont iş ortaklığı sistemine katılım bedeli bulunmamaktadır. Talep edilen bedel standa konulan ürünlerin ticari değeridir. Faturası kesilerek, ödenilen bedel kadar ürün, açılış öncesinde teslim edilecektir.

Günümüzde personel kıyafetleri ve outdoor kıyafetler, herkesin malumu olduğu üzere önemli bir ivme kazanmıştır. Outdoor giyim tarzı hem genç neslin tercihi olarak hem de dayanımı ve hareket kabiliyeti ile ön plana çıkarken, personel kıyafetleri de mahallenizde ki marketten bölgenizde yer alan en büyük sanayi kuruluşuna kadar herkesin ihtiyacı konumundadır.

İşte tam bu noktadan hareketle ve “ekibinize motivasyon, işinize verim katar” diyerek yola çıkan firmamız, Persmont İş Ortaklığı sistemi ile kazanç kapılarını aralamaktadır. Üretici firma olarak kalitemizden eminiz. Ürün kalitemizin personel psikolojisinde, kendisine değer verildiğine dair pozitif katkı sağlayacağını dolayısıyla bu psikolojinin personel verimini arttıracağını düşünüyoruz.

Sektörün yükselen ivmeli alanlarında, özgün tasarımlarımız ile fark yaratıyoruz. Persmont İş Ortaklığı sistemi ile büyüyen pazarda yerinizi alın.

Persmont iş ortaklığı programı, işinizi geliştirmek ve büyütmek için hazırlanmış, kazan-kazan sistemidir.

Süreç iş ortağı adayımızın internet sitemiz, telefon veya mail ile başvurusuyla başlar. Başvuru yapan firma ön değerlendirmenin olumlu sonuçlanması halinde merkezimize davet edilir. Burada yapılacak görüşmenin ardından, aday firmanın göstereceği alan, Persmont ziyareti ile uygun olup olmayacağı hususunda değerlendirilir. Uygunluk verilmesi halinde aday firma ile birlikte standa konulacak ürünlerin listesi belirlenir.

Persmont tarafından ürünler hazırlanana kadar aday firma, stand satış sorumlusu olacak personelini belirlemelidir. İlgili personel kurulum yapılmadan önce Persmont eğitim sistemine dahil olarak, satış ve ürün konusunda gerekli bilgilendirmeleri almış olmalıdır.

Kurulum tamamlanıp satış başladıktan sonra Persmont standlarında her renk ve beden ürün bulunuyor olmalıdır. Yapılacak sayımlarda ürünlerin eksik olması halinde Persmont merkez stoklarından ya da diğer iş ortaklarının stoklarından eksikler tamamlanacaktır.

 1. BAŞVURU: Taleplerinizi internet sitesi üzerinden, telefonla  veya e-posta yoluyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz
 2. DEĞERLENDİRME: Tarafımıza ulaşan başvuru, aynı gün değerlendirilip, bir iş günü içinde yanıtlanacaktır.
 3. ZİYARET:  Başvurunun olumlu bulunması halinde merkezimize davet edilerek görüşme sağlanacak ve akabinde aday firma iş yeri ziyaret edilerek mekan uygunluğu değerlendirilecektir.
 4. ADAY FİRMANIN DEĞERLENDİRİLMESİ:  Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde aday firmanın değerlendirilmesi yapılır.
 5. SÖZLEŞME İMZALANMASI: Aday firma uygun bulunması halinde sözleşme gönderilir ve iki nüsha halinde imza altına alınır.
 6. KURULUM YAPILMASI: Ortalama bir proje uygulaması on dört gün içerisinde tamamlanır.
 7. PERSONEL ALIMI VE EĞİTİMİ:  Persmont stand/satış sorumlusu personel için gerekli nitelikler aday bayi ile birlikte Persmont İK birimi tarafından da değerlendirilecektir. İlgili personel üzerinde aday firma ve Persmont fikir birliğine varmış olmalıdır. İlgili personelin eğitimleri, Persmont merkez binasında veya uygun görülmesi halinde pilot Persmont mağazalarında üç gün içinde tamamlanır.
 8. REKLAM VE TANITIM MATERYALLERİ: Flama, bayrak, cam giydirme ve ışıklı tabela gibi materyaller, Persmont tarafından uygun görülecek şekilde aday firmaya teslim edilecektir. Ayrıca google ads reklam yatırımlarımızdan, iş ortağımızın faydalanması sağlanmaktadır.
 9. ÜRÜNLERİN HAZIRLANMASI: Stand kurulumu yapıldığında ilgili alan boş kalamayacağından, tüm ürünlerin teslimi kurulum ile birlikte yapılacaktır. Aynı gün satışa başlayabilirsiniz.

Not:  Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 21 gün içinde standımızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip, kurulum tamamlandığında hemen satışa başlayabilirsiniz.


Persmont Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 250,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 2,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250,000TL
Kar Marjı %15
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Persmont Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05323041597Üye: Bülent Erdoğan

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.