Pien Parfume Franchising

Pien Parfume Franchising Bilgileri

2002 yılında kurulan PİEN Parfume T.C. Sağlık Bakanlığının zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetimleri altında Silivri’de bulunan üretim merkezinde Avrupa Birliği normlarına ,IFRA (İnternatıonal Fragrance Associaton) ve RIFM (Research Institıte For Fragrance Meterials) standartlarına uygun hammaddeleri seçerek üretimini gerçekleştirerek Türkiye, Almanya, Hollanda, Belçika, Makedonya, Kıbrıs, Bulgaristan ve Ukrayna da mağazalaşmaya devam etmektedir.

İlk mağazasını Silivri’de açan PİEN Parfume 72 mağazası ile sektörün lider markalarından olup, düşük yatırım maliyeti ve yüksek kar marjı ile birlikte Türkiye’nin en gözde yatırım markaları arasına girmiştir.

Lojistik ve altyapı yönünden ciddi bir güce sahip olan PİEN Parfume eğitim,yönetim ve operasyonel desteğiyle birlikte yapılan yatırımı kısa vade de geri kazandırmaktadır. Böylece risksiz olan bu sektörde iyi bir iş sahibi olabilirsiniz.

Herhangi ürün ve stok maliyeti kotası bulunmamaktadır. Yatırımcıların tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu yoktur.Böylelikle bayilerimizin, satın alım gücü artmakta ve günümüz rekabet koşullarında müşterilerin çok çeşit bulabildikleri mağazalar oluşturlup yüksek satış – yüksek stok devir hızına ulaşılmaktadır.

SEKTÖREL ANALİZ VE OLUŞAN PAZAR PAYI:

Kadın, erkek ve çocuk kategorilerin tamamını içinde barındıran ürün yelpazesiyle tüm tüketicilere hitap etmektedir.

Pien Parfume’de ürün başına düşen perakende satış fiyatlarının düşük olması müşterinin alım gücünü arttırmaktadır.

Araştırmalara göre olası krizlerde en az etkilenen sektörlerden birinin,m2 başına düşen müşteri giriş sayısının en yüksek olduğu mağazalarla kişisel bakım firmalarına ait olduğu kanıtlanmıştır.

Sektördeki bazı tekstil firmalarının ve marketlerin parfüm için stand ve reyon ayırmaları da sektöre olan yoğun ilginin kanıtıdır. Ancak müşterilerin tercihi mağazaların içinde bulunan küçük stand ve reyonlardan ziyade, geniş ürün yelpazesi barındıran, tüm koleksiyonun sergilendiği kişisel bakım mağazalarıdır.


 

Yatırım Tutarı 30,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 30,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 30,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 533 607 04 87Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Pien Parfume Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pien Parfume Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Pien Parfume Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Pien Parfume Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.