Pizza Tomato Bayilik

Pizza Tomato Bayilik Bilgileri

Hakkımızda

Marmaris’te yerel bir marka olarak açtığımız ilk şubemizle 9 Ağustos 1999 yılında faaliyete başladık… Deneyim ve uzmanlığın getirdiği profesyonellik anlayışı ile bayilik sistemiyle çalışan Pizza Tomato , Ege Bölgesi’nden Türkiye’ye yayılan şubeleriyle sektörün en iyi markası olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

Ana ilkemiz “ koşulsuz müşteri memnuniyeti ” dir. Bu doğrultuda kalite ilkelerimizden asla taviz vermiyoruz. Lezzet çeşitliliğimizi arttırarak her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunarak ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.Yılların verdiği deneyimle birlikte Pizza
konusunda daha geniş kitlelere ve ihtiyaç alanlarına ulaşmak için sürekli olarak ar-ge faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Pizza Tomato Bayiliği

Güçlü operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, düzenli destek veren ekibi, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyeti, Pizza Tomato’nun bayilik için mükemmel bir adres olduğunun kanıtlarından birkaç tanesidir.

Pizza Tomato, 1999 yılında öncelikle Marmaris restoranıyla hayata geçmiştir.

Amacımız; başarılı bayiler ile büyümektir. Bayilerimizin gelişmesi ve rahat hizmet verebilmesi, Pizza Tomato’nun daha da büyümesi demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bayilerimizle yeni fikir ve projelerimizi anında paylaşır, onların ihtiyaçlarına bekletmeden cevap veririz.

Bayilerimizle yerel grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarımızı paylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz. Böylelikle şirketimiz ve bayilerimiz başarıyı birlikte elde ediyorlar.

Pizza Tomato Bayisi Olmanın Avantajları

Niçin Bayimiz Olmalısınız?

Pizza Tomato; Frachising sisteminin tüm olanaklarını ve avantajlarını başarılı bir şekilde uygulamaya odaklanan, yatırımcılarıyla birlikte büyümeyi esas alan bir düzen üzerine kuruludur.

Günlük Taze Hamur

Restoranlarımızda ürünlerimizi her gün taze hamurla yapıyoruz. Böylelikle hamurumuz hem taze hem de sağlıklıdır. Bu da bizi müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilir kılmaktadır.

% 100 Yerli Marka

Pizza Tomato 1999 yılında İzmir’de % 100 yerli sermaye ile kurulmuştur. O günden bu yana sektörde birikim ve tecrübelerini artırarak yerli üretime ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Her Yaşa ve Her Bütçeye Uygun

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde oldukça geniş tüketici kitlesine hitap etmekteyiz. Bu sayede restoranlarımız günün her saati kazanç sağlayan bir potansiyele sahiptir. Ayrıca paket servis ağımızla restoran kapasitesinin üzerinde kazanç olanağı sağlamaktadır.

4 Farklı Konsept Seçeneği

Pizza Tomato, restoranlarını yurdun dört bir yanında faaliyetlerini hızlı, ekonomik ve müşteri odaklı çalışabilmek adına dizayn etmiştir. Bu doğrultuda amacına ve konumuna uygun konseptleriyle bölgedeki müşteri portföyüne eksiksiz ve kusursuz hizmeti getirmektedir.

Pizza Tomato’da yatırımcılarımızın hedefleri doğrultusunda 4 farklı konsept vardır. Mekân içeriğinden ürün çeşitine kadar değişkenlik gösteren bu konseptler arasında yatırımcının bütçesine uygun seçim yapma imkanı sağlanmaktadır.

Reklam ve Pazarlama Desteği

Reklam stratejimiz doğrultusunda pazarlama çalışmalarımızı 2 farklı alanda yürütmekteyiz. Lokal pazarlamada; Şubeler, müşterilerle birebir temas kuracakları alanlarda broşür, afiş, tabela, kupon, şubelere özel kampanya çalışmaları yürütürler. Ulusal pazarlamada ise; reklam katkı payı ve Pizza Tomato ulusal reklam bütçesiyle; Televizyon, internet reklamları, sosyal medya çalışmalarını yürütmekteyiz.

Eğitim ve Operasyon Desteği

Ekiplerimiz; Müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar. Pizza Tomato Akademi ve Denetim Departmanı, gıda bayiliği konusunda standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar.

Standart program; Teorik ve pratik olmak üzere 3 hafta boyunca, genel merkezimizde konusunda uzman ekipler tarafından verilen eğitimlerle gerçekleşir. Ardından franchise bayi açılana kadar geçen süre boyunca, belirlenen gelişmiş bir Pizza Tomato bayisinde; pizza yapımı, ürün kalitesi, hijyen, müşteri odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans gibi konularda çok ayrıntılı bir eğitim programı uygulanır.

Bu eğitimi alan kişiler teste tabi tutulurlar ve başarılı olanlara Pizza Tomato tarafından sertifika verilir.

Şube açıldıktan sonra da eğitim departmanı; Gelişmiş bir pizza dükkanının oluşması için servis, bilgi ve ürün kalitesinin standartlarını korumak amacıyla 3 hafta boyunca kontrollerine devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler francihse bayinin çalışma sürecinde de devam etmektedir.

Hammadde ve Lojistik Desteği

Gıda ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz Pizza Tomato merkez ve anlaşmalı tedarikçi firmalar tarafından belirli rut planında şubelere sevk edilir.

Bayi Olma Süreci

Franchise bayi olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.

Bilgi Alma

Talepler için başvuru yapılması gerekmektedir. Bilgi alma; telefon, mail veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

Başvuru

Başvuru yapan kişi bayilik başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurmalıdır.

Ön Görüşme

Başvuru yapan franchise bayi adaylarımız, başvuru formunda belirtmiş oldukları telefon numaralarından aranırlar ve profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için Genel Merkeze davet edilirler.

Analiz, Onay, Kontrat ve Hazırlık

İş kurmak isteyen franchise bayi adayının önerdiği konumlardaki yerlerin, yönetimin atadığı teknik kadrosu tarafından gerekli gözlem ve fizibilite çalışmalarından sonra yönetim onayına sunulur ve uygun görüldüğü takdirde İsim Hakkı Hizmet Sözleşmesi taraflar arasında imzalanır. Ardından kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar ve bu aşamadan sonra adayın ve personelin 3 haftalık eğitim sürecine katılması talep edilir. Bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorunludur.


Pizza Tomato Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı

YouTube video player

Pizza Tomato Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı TMT Prestij Grup Gıda Tur. Tic. Ltd. Şti.
Yetkili Kişi İbrahim Yazgan
Kuruluş Yılı 1999
Adres Örnekköy Mah. 7452 Sk. No: 1/b Karşıyaka / İzmir
[tab-area3]

Pizza Tomato Bayilik Başvurusu

0232 365 26 27Üye: İbrahim YAZGAN

 

 

Pizza Tomato Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pizza Tomato Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Pizza Tomato Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Pizza Tomato Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.