Pizzabulls Bayilik

Pizzabulls Bayilik Bilgileri

2006 yılında %100 yerli sermaye ve öz kaynaklarımızla ilk şubemizi açtık. Değişmeyen lezzet, standartlar ve sektöre kattığımız ilk uygulamalarla büyümemizi gerçekleştirdik. Bütün büyümemizi kendi sermayemizle gerçekleştirerek uluslararası firmalarla rekabet etmekteyiz.

Gerekli İş Yeri Özellikleri

Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz.Kiralanacak yerde baca problemi olmaması gerekmektedir.

Girişimcide Aranan Özellikler

Pizzabulls olarak girişimcimizin işbaşında durarak,işiyle ilgilenmesi en önemli tercihimizdir.

Bayilik Şartları

Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz.
Restoranlar A’dan Z’ye anahtar teslim olarak bizim tarafımızdan yapılmakta ve yaklaşık inşaat süresi 25-30 gün arası sürmektedir.İnşaat aşamasında ekipman yerleşimleri ve dizaynları operasyonu kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır.

İşletmecilerimiz ve restoranda çalışacak personel, inşaat aşamasında belirlediğimiz restoranlarda eğitim almaktadırlar.Açılış aşamasında ve daha sonra şubelerde eğitim desteğimiz devam etmektedir

Hedef Bölgeler: İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Ankara, İzmir, Balıkesir, Kütahya, Bilecik, Bolu başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasında bulunmak hedefimiz…

Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0530 773 7523Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.