Pizzabulls Bayilik

Pizzabulls Bayilik Bilgileri

2006 yılında %100 yerli sermaye ve öz kaynaklarımızla ilk şubemizi açtık. Değişmeyen lezzet, standartlar ve sektöre kattığımız ilk uygulamalarla büyümemizi gerçekleştirdik. Bütün büyümemizi kendi sermayemizle gerçekleştirerek uluslararası firmalarla rekabet etmekteyiz.

Gerekli İş Yeri Özellikleri

Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz. Kiralanacak yerde baca problemi olmaması gerekmektedir.

Girişimcide Aranan Özellikler

Pizzabulls olarak girişimcimizin işbaşında durarak, işiyle ilgilenmesi en önemli tercihimizdir.

Bayilik Şartları

Açılacak Pizzabulls restoranları yaklaşık 100-120 metrekare arasında olmalıdır. AVM içleri yada yüksek kiralı lokasyonları tercih etmemekteyiz.
Restoranlar A’dan Z’ye anahtar teslim olarak bizim tarafımızdan yapılmakta ve yaklaşık inşaat süresi 25-30 gün arası sürmektedir. İnşaat aşamasında ekipman yerleşimleri ve dizaynları operasyonu kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır.

İşletmecilerimiz ve restoranda çalışacak personel, inşaat aşamasında belirlediğimiz restoranlarda eğitim almaktadırlar. Açılış aşamasında ve daha sonra şubelerde eğitim desteğimiz devam etmektedir

Hedef Bölgeler: İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Ankara, İzmir, Balıkesir, Kütahya, Bilecik, Bolu başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasında bulunmak hedefimiz…


Pizzabulls Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor

  YouTube video player

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Pizzabulls Bayilik Başvurusu

  0530 773 7523Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Pizzabulls Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pizzabulls Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Pizzabulls Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Pizzabulls Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.