Promo Türkiye Franchising

PromoTurkiye, size şehrinizdeki indirimli ürün ve hizmetlerin bilgisini veren Ulusal bir Kampanya İlan Sayfasıdır.
PromoTurkiye, şimdi Franchise veriyor. BÖYLE BİR FIRSAT 40 YILDA BİR GELİR

HEM PROGRAM YAPIMCISI VE SUNUCUSU , HEM EHLİYETLİ DRONE PİLOTU , HEM BİR GURME, HEM YOUTUBER, HEM İNSTAGRAM FENOMENİ , HEM DE SATIŞ UZMANI OLACAKSINIZ.

Çok Az Yatırımla, Prestijli bir kariyeriniz, güzel bir mesleğiniz ve bol kazançlı bir işiniz olacak. Sadece 5.000 USD +KDV gibi bir yatırımla ayda ortalama 3.500 TL ile 10.000 TL arası kazanç sunan bir Franchise fırsatı sizi bekliyor.

Dükkan Kirası YOK, Tadilat Masrafı YOK. İşinizi ister evinizden isterseniz küçük bir ofisten yapabilirsiniz.

HER BÖLGEYE TEK FRANCHISE VERİLECEKTİR. Bu nedenle çalışmak istediğiniz bölgeyi kaçırmayın.
2019 Yılı Ülke Geneli Franchise toplantımız Eylül ayı içerisinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacaktır.

ADAYLARIMIZDA ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER
PROMO TURKİYE Franchise adaylarımızda, Yönetici ve lider özellikleri olan, Satış yapma becerisine sahip, araştırmacı, yaratıcı, teknolojiye hakim, insan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen kişiler olmasına önem veriyoruz.

DESTEKLERİMİZ
Eğitim desteği, Pazarlama desteği, Bölge koruması, Yer seçimi, Reklam desteği, Proje anlaşma destekleri, Özel çalışma alanlarıyla ilgili Uzmanlık eğitimleri destekleri.

PROMO TURKİYE , teknolojiyi en üst seviyede kullanmaktadır. Web sitemiz içerisinde yer alan franchise ara yüzü ile franchise portföylerinin siteye girmesi sağlanarak yaygın bir tanıtım platformu oluşturmanın yanı sıra, franchise’ların birbirleri ile sürekli iletişim halinde olmaları da sağlanmaktadır.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ
Franchise bedelimiz 5.000 USD + KDV dir. İsim hakkı, Kurumsal Kimlik çalışmaları, tüm Eğitimler, Profesyonel Drone Ehliyeti, bu ücrete dahildir.

PROMO TURKİYE FRANCHISE BAŞVURU
Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Kendi işinizde az yatırımla çok kazanç sağlamak ve Dünyanın en başarılı ve keyifli franchising sisteminde yer almak istiyorsanız Başvuru Formu‘nu doldurarak yada 0553 915 7420 no’lu telefondan Hakan Beye ulaşabilirsiniz.

EĞİTİMLERİMİZ
Franchise görüşmelerimiz sonrası kesin olarak seçilen ve sözleşmesi yapılan Franchise’larımıza 6 tam gün eğitim verilip, sonrasında da bölgelerinde çalışmaya başlayacaklardır.
3 Gün Sunuculuk, Yapımcılık ve Yayıncılık Eğitimi,3 Gün Drone Pilotluk Eğitimi, Satış Eğitimleri ve Müşteri memnuniyeti eğitimleri
Eğitim süresi boyunca Franchise’ların Konaklama ücretleri ve tüm Eğitim ve Drone Pilotu Ehliyet eğitim ücretleri Şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Yatırım Tutarı ₺30,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺30.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺30.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺40.000
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0553 915 7420Üye: Hakan Tuna

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik