Pronet Franchising

Pronet Franchising Bilgileri

Türkiye’de elektronik güvenlik sektörünün öncü firmaları arasında bulunan şirketimizin ana faaliyet konusu, sunmuş olduğumuz güvenlik çözümleri ile kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlamaktır.

Pronet olarak, ev ve işyeri güvenliğinden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri gibi büyük kurumların güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden hizmet ve çözümler sunarız.

Bugün yüzbinleri aşan abonemizle tüm Türkiye’de %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve temel değerlerimizden biri olan taraftar müşteri yaratmak anlayışımızdan ödün vermeden kişiye ve kuruma özel güvenlik çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet göstermeye 1995 yılında üç ortakla kurulan Gayrettepe’deki küçük ofisimizde başladık. Hizmet kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımızla kısa sürede hızlı bir büyüme trendi yakalayarak 2011 yılında 100.000’in üzerinde aboneye ulaştık ve 500’ün üzerinde özel güvenlik projesine imza attık. 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven’le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücümüzü arttırdık.

Pronet Güvenlik olarak bugün 170.000’in üzerinde abone sayısı, 2000’e yakın çalışanımız ve tüm Türkiye genelindeki hizmet ve servis ağımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %40
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0212 467 48 48Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Pronet Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Pronet Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Pronet Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Pronet Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.