Pronet Franchising

Pronet Franchising Bilgileri

Türkiye’de elektronik güvenlik sektörünün öncü firmaları arasında bulunan şirketimizin ana faaliyet konusu, sunmuş olduğumuz güvenlik çözümleri ile kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlamaktır.

Pronet olarak, ev ve işyeri güvenliğinden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri gibi büyük kurumların güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden hizmet ve çözümler sunarız.

Bugün yüzbinleri aşan abonemizle tüm Türkiye’de %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve temel değerlerimizden biri olan taraftar müşteri yaratmak anlayışımızdan ödün vermeden kişiye ve kuruma özel güvenlik çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet göstermeye 1995 yılında üç ortakla kurulan Gayrettepe’deki küçük ofisimizde başladık. Hizmet kalitemiz ve yenilikçi yaklaşımımızla kısa sürede hızlı bir büyüme trendi yakalayarak 2011 yılında 100.000’in üzerinde aboneye ulaştık ve 500’ün üzerinde özel güvenlik projesine imza attık. 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven’le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücümüzü arttırdık.

Pronet Güvenlik olarak bugün 170.000’in üzerinde abone sayısı, 2000’e yakın çalışanımız ve tüm Türkiye genelindeki hizmet ve servis ağımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yatırım Tutarı 70,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %40
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0212 467 48 48Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.