Protein Burger Franchise

Protein Burger Franchise Bilgileri

Hayat boyu sporla iç içe olduk ve beslenmemize hep dikkat ettik. Aslında Protein Burger hikayemizde böyle başladı. Amacımız yaşamında sporu eksik etmeyen ya da ne yediğini önemseyen, özelliklede hayatındaki yoğunluklar nedeniyle temiz, sağlıklı ve iyi beslenmeyi sürekli erteleyen insanların yaşamında fark yaratmak!

İşte bu farkı yaratmak için Protein Burger ekibi olarak uzun bir araştırma sonucu ürün kalitemizi en üst seviyeye çıkarttık. Özellikle spor yapan ve sağlığına dikkat eden kişilerin ev dışında güvenilebilir bir restoran bulmakta ne kadar zorlandıklarının farkındayız ve işte bu yüzden ürünlerimizin kaynağını siz müşterilerimizle paylaşmaktan asla çekinmiyoruz.

Biz varolan bir şeyi yeniden ve yeniden yapmak yerine, hiç olmayan bir şeyi sizlere sunmayı kendimize felsefe edindik işte bu yüzden Türkiye’de bir ilke imza atarak kızartmalık ürünlerimizin tümünü Omega 3 kaynağı olan saf yer fıstığı yağı kullanarak kızartıyoruz. Bu yağı tercih etmemizin sebebi kızartmalık ürünlerin çok daha az yağlı, lezzetli ve aynı zamanda sağlıklı olmalarını sağlamak.

Sağlıklı beslenmek bizim için bir hayat felsefesi, bu yüzden Protein Burger ailesi olarak biz bu işi tutkuyla yapıyoruz ve sizleride bizimle bu tutkuyu paylaşmaya davet ediyoruz.


 

Yatırım Tutarı 80,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 60000 TL
Minimum Nakit İhtiyacı 80000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 80000TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0212 287 88 86Üye: Kobi Vadisi

 

 

Protein Burger Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Protein Burger Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Protein Burger Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Protein Burger Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.