Protein Burger Franchise

Protein Burger Franchise Bilgileri

Hayat boyu sporla iç içe olduk ve beslenmemize hep dikkat ettik. Aslında Protein Burger hikayemizde böyle başladı. Amacımız yaşamında sporu eksik etmeyen ya da ne yediğini önemseyen, özelliklede hayatındaki yoğunluklar nedeniyle temiz, sağlıklı ve iyi beslenmeyi sürekli erteleyen insanların yaşamında fark yaratmak!

İşte bu farkı yaratmak için Protein Burger ekibi olarak uzun bir araştırma sonucu ürün kalitemizi en üst seviyeye çıkarttık. Özellikle spor yapan ve sağlığına dikkat eden kişilerin ev dışında güvenilebilir bir restoran bulmakta ne kadar zorlandıklarının farkındayız ve işte bu yüzden ürünlerimizin kaynağını siz müşterilerimizle paylaşmaktan asla çekinmiyoruz.

Biz varolan bir şeyi yeniden ve yeniden yapmak yerine, hiç olmayan bir şeyi sizlere sunmayı kendimize felsefe edindik işte bu yüzden Türkiye’de bir ilke imza atarak kızartmalık ürünlerimizin tümünü Omega 3 kaynağı olan saf yer fıstığı yağı kullanarak kızartıyoruz. Bu yağı tercih etmemizin sebebi kızartmalık ürünlerin çok daha az yağlı, lezzetli ve aynı zamanda sağlıklı olmalarını sağlamak.

Sağlıklı beslenmek bizim için bir hayat felsefesi, bu yüzden Protein Burger ailesi olarak biz bu işi tutkuyla yapıyoruz ve sizleride bizimle bu tutkuyu paylaşmaya davet ediyoruz.

Yatırım Tutarı ₺80,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺60000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺80000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺80000
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0212 287 88 86 Üye: Kobi Vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.