Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik Bilgileri

Okçu Mühendislik, Antalya merkezli kurulan bir firma olup 2016 Tarihinde Su arıtma cihazlarının pazarlaması ile faaliyetlerine başlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve en kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile 2017 tarihine kadar Antalya bölgesinde faaliyetlerini yürütmüştür. 2017 Tarihinden itibaren bir çok E ticaret sitesinde yedek parça ve su arıtma cihazı satışına da başlayan Okçu Mühendislik, satış hacmini artırarak büyümeye devam etmiştir. Talep artışı nedeni ile marka ve patenti Okçu Grup Mühendisliğe ait olan PURLİFE marka su arıtma cihazlarının üretimine ve Türkiye geneli pazarlanmasına başlanmıştır. Antalya Merkezli olan Okçu Mühendislik şu anda Türkiye genelinde bir çok İl ve İlçeye evsel ve endüstriyel alanda su arıtma hizmeti vermektedir. Türkiye genelinde pazarlama ve servis hizmetimiz olmasından dolayı müşterilerimize daha güvenli ve daha hızlı hizmet verebilmek için iş ortakları aramaktayız.

İsim hakkı istenmeden, hazır konsept ve satış sistemi ile bu işi yapabilecek kendine güvenen bayiler arıyoruz. Bölge seçimi, Eğitim desteği, Marka, Ortak reklam desteği verilecektir.

Bayilik şartları ve detaylı bilgi için, başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.


Yatırım Tutarı 40,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50,000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik Başvurusu

05332444670Üye: Halil OKÇU

 

 

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.