Realty-TR Franchise

Realty-TR Franchise Bilgileri

1996 yılında kurulup tüm dünyada faaliyet göstermeye başlayan Realty®Co. , 10 yıl süren AR-GE çalışmaları sonucunda 2013 yılı itibarı ile gayrimenkul sektöründe ilk olan İşletme Sistemi Franchising (Business Format Franchising) tarzını hayata geçirmiştir.

Realty®Co. dünyanın beş kıtasında hizmet veren franchise ofisleri ile “globali yerele, yereli globale sunan” dünyanın tek markasıdır.

Realty®Co. sektöre adım attığı ilk günden itibaren güven, kaliteli hizmet, memnuniyet ve mükemmeliyet gibi kavramları sadece yazıda bırakmayıp, temel prensip haline getirmiştir. Marka nitelikli eğitim vererek profesyonel yatırım danışmanları yetiştirmekte olup, mutlu müşterilerinin sayısını her geçen gün arttırmaktadır. 2015 yılı itibarı ile Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından gayrimenkul sektöründe ilk Tavsiye Edilen Altın Marka olarak tescillenmiştir.


Realty-TR Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 200 usdTL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 25000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 35000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği

YouTube video player

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Realty-TR firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Minimum sermaye ile maksimum kazançlara ulaşılabilen tek sektör gayrimenkul sektörüdür.

İnsanların en temel ihtiyaçlarından olan barınmaya çözümler üreten bu sektör her geçen gün daha da artan taleplerle karşılaşıyor. Bu nedenlerden dolayı girişimcilere bu sektörden uzak durmamalarını öneriyoruz.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Danışmanlarınıza ve kendinize yaptığınız eğitim ve kurumsal altyapı destekleriyle doğru orantılı bir büyümeye ulaşmak bu sektörde çok kolay. Gayrimenkul sektöründe çift taraflı satış işlemleriyle her dönem satış veya kiralama yapılabilir. Her yeni gün, yeni bir fırsattır bu sektörde.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Realty-TR royalty bedeli ve reklam bedeli talep etmeden girişimciye kurumsal altyapı sağlayarak bölgesinde güçlenmesini sağlıyor.

Yurt dışı ofislerle ortak çalışma imkânı sağlıyor. Bölgesinde bulunan Projeler için satış bütçesini üstlenerek ortaklık sağlıyor. Ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarına katılarak iş ortaklarının maksimum kazanç elde etmelerini sağlıyor. Ayrıca, her ofisimiz aynı zamanda bir Western Union noktası gibi nakit akışı sağlayabilir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Reklam ve tanıtım giderleri çıktıktan sonra %80

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

 • Reklam ve tanıtım
 • Hukuk ve Pr
 • Bilişim
 • İlan yönetimi

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Ulaşılabilirlik, Western Union,  Kurumsal Hat, Call Center, Ofislerimizin portföylerini gayrimenkul portallarına dağıtan İlan Yönetimi Departmanı, Portföylerinizin çevirisini yapan Tercümanlar, uluslararası satışlarda her zaman süreci takip eden Uluslararası Satış Departmanı ve her Ofisimize özel CRM sistemi.

Realty-TR Franchise Başvurusu

05310251818Üye: Ercüment PEHLİVAN

 

 

Realty-TR Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Realty-TR Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Realty-TR Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Realty-TR Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.