Ribat Panel Bayilik

Ribat Grup A.Ş. tarafından üretilen Ribat Panel, grubun yenilikçi inşaat malzemeleri üretimi alanında yapmış olduğu önemli bir yatırımdır. İnşaat malzemeleri sektöründe kaliteli ve yenilikçi ürünler üretme hedefi ile yola çıkan Ribat Grup A.Ş. farklı alanlardaki başarılı şirketlerin güçlerini birleştirmesi ile kurulmuştur.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen grubun kuruluş amacı ise ürettiği yenilikçi, kaliteli ve sağlam malzemeler ile ülkemiz inşaat sektörünün daha rekabetçi olmasına katkıda bulunmaktır.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Ribat Panel” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺1
Yatırım Geri Dönüşü
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0(380) 544 41 41Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik