Rulo Aşkı Franchise

Rulo Aşkı Franchise Bilgileri

Tayland usulü dondurma Rulo Aşkı ile girişimcilere en az miktarla bayilik alıp hemen para kazanmaya başlayabileceği fırsatlar sunuyor. Tayland Dondurması piyasada rulo dondurma, tavada dondurma ve tayland usulü dondurma olarak biliniyor.

Dondurma anında kişiye özel olarak hazırlanıyor ve istediği malzemeler doğal olarak dondurmaya eklenip makine üzerinde servise hazır hale getiriliyor. Maliyet açısından uygun olan dondurmanın kar marjıda yüksek oluyor ve müşteri devamlılığı konusunda da etkili bir ürün.

Şöyleki bir avm’de bu işi yaptığınız zaman ve günde 100 adedi 15 liradan sattığınız zaman ayda 45 bin lira kazanabiliyorsunuz. Fiyatlar satışın yapıldığı yerlere göre değişebiliyor ve bayilik alındığı zaman işe başlama süresi çok hızlı oluyor.

Rulo Aşkı olarak makine + yan malzemeleri ve eğitim süreciyle beraber 1 haftadan kısa sürede sizleri işbaşı yaptırabiliyoruz. Özellikle yaz sezonunda çok iyi iş yapan Tayland dondurma işi ilk ayda yatırımını rahatlıkla amorti ettirebiliyor.

Rulo dondurmada ustanın önemi dondurma yapılışında kendisini gösteriyor. Gerekli tarifi doğru şekilde müşteriye sunamazsanız müşteri geri dönüşleriniz azalıyor ve tatlarda farklılık oluyor. Bu yüzden işin ustalık kısmı ve verilen eğitimin önemi son derece işin akışını değiştiriyor.

Rulo Aşkı Yatırım Miktarları

Dondurma Makinesi, Üretim Malzemeleri, Dondurma ve Sunum Eğitimi : 15.000 TL
Özel Stand, Büyük Dondurma Makinesi, Üretim Malzemeleri, Dondurma ve Sunum Eğitimi : 27.000 TL


 

Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 250TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 15,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 15,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 15,000TL
Kar Marjı %500
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Rulo Aşkı Franchise Başvurusu

0552 432 22 83Üye: Ediz Varol

 

 

Rulo Aşkı Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Rulo Aşkı Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Rulo Aşkı Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Rulo Aşkı Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.