Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik

Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik Bilgileri

Ruslana Güzellik Merkezi, 2011 yılından bu yana çeşitli güzellik hizmetleri sunan, Türkiye”de tanınmış ve güvenilir bir markadır. Merkez şubesi Alanya oba mahallesinde bulunan Ruslana Güzellik Merkezi, ülke çapındaki erişimini genişleterek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ruslana güzellik merkezini rakiplerinden ayıran en önemli faktörlerden biri, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya olan bağlılığıdır. En kaliteli ürünler kullanılarak gerçekleştirilen protez tırnaklar ve ipek kirpikler de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Ruslana güzellik merkezi için müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir ve sağlanan tüm hizmetlerin en yüksek standartları karşılamasını için büyük özen göstermektedir.

Ruslana Güzellik Merkezi, sertifikalı ve deneyimli personel istihdamına da büyük önem vermektedir. Tüm personel, müşterilerin mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlamak için kendi uzmanlık alanlarında yüksek düzeyde eğitimli ve sertifikalıdır. Müşteriler, Ruslana Güzellik Merkezini ziyaret ettiklerinde emin ellerde olduklarına güvenebilirler, çünkü personeli her müşteriye en üst düzeyde hizmet ve bakım sağlamaya kendini adamıştır. Kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ve sertifikalı ve deneyimli personel istihdamı ile Ruslana Beauty Center, Türkiye”de kendisini güvenilir bir marka olarak kabul ettirerek, müşterilerine sıcak ve rahat bir ortamda olağanüstü güzellik hizmetleri sunmaktadır.

Bayilik talebinde bulunulduğu andan itibaren süreç sözleşme imzalanması ile başlamaktadır, bayi açılışa kadar olan tüm süreçte ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilecektir, kiralanacak olan dükkandan, içerisine alınacak cihaz / çalışma mobilyaları ve ürünlere kadar her türlü konuda bilgi alma hakkı olacaktır. İş yeri açılışı zorunluluğu yoktur fakat açılış yapılacak olursa marka sahibi Ruslana melinicenco açılışa katılacak ve tüm açılış fotoğraf / videolarını sosyal medyadan paylaşımı yapacaktır.

Bayi faaliyete geçmeden resmi web sitelerimiz üzerinden ve sosyal medya sayfalarından açılacak olan bayinin reklamları ana bayii tarafından yapılacaktır. Eğitim desteği tarafımızdan verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Ürün Desteği
[tab-area1]

Ruslana Güzellik Merkezi Hakkında Bilgiler

Sektör Hizmet
Firma Unvanı -
Yetkili Kişi Ender Demirkıran
Kuruluş Yılı 2001
Adres Oba mahallesi gümüşler sokak no:15/A Novita konakları Dükkan no:12/A Alanya - Antalya
[tab-area3]

Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik Başvurusu

05325610397Üye: ender demirkıran

 

 

Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Ruslana Güzellik Merkezi Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.