SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik

SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik Bilgileri

Evinizde, İş yerinizde ve akla geleebilecek her yerde ıslak yada kuru kaygan zeminler düşme kazalarına neden olmaktadır.

Hollandalı FSİ firmasının Nano Teknoloji ürünü olan SafeSteps Antislip ile bu tip kazalar tarih oluyor.
Firmanın Türkiye Distribütörü olan CT Zemin güvenliği SafeSteps Antislip markası ile tüm Türkiye geneli perakende satış ve uygulama bayiliği veriyor.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %150
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik Başvurusu

  0 542 715 19 83Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.