SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik

SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik Bilgileri

Evinizde, İş yerinizde ve akla geleebilecek her yerde ıslak yada kuru kaygan zeminler düşme kazalarına neden olmaktadır.

Hollandalı FSİ firmasının Nano Teknoloji ürünü olan SafeSteps Antislip ile bu tip kazalar tarih oluyor.
Firmanın Türkiye Distribütörü olan CT Zemin güvenliği SafeSteps Antislip markası ile tüm Türkiye geneli perakende satış ve uygulama bayiliği veriyor.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %150
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik Başvurusu

  0 542 715 19 83Üye: Kobi Vadisi

   

   

  SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  SafeSteps Zemin Kaydırmazlık Ürünleri Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

  Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.