Şahmacun Franchising

TÜRKİYE’NİN EN LEZZETLİ, EN KAZANÇLI, EN YENİ MARKASI; ŞAHMACUN

En doğru yatırım için, 2 farklı şeçim;

1. ŞAHMACUN EXPRESS

Paket sipariş ağırlıklı oluşturduğumuz Şahmacun Express satış noktalarımızla min. 35 m2 ’de kazançlı iş fırsatı sunuyoruz. Özel hazırladığımız servis paketlerimizle muhteşem lezzetteki lahmacunlarımız, müşterilerinin kapısına kadar sıcaklığını muhafaza ediyor.

Konut ve iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde küçük metrekarelerde, az sayıdaki personelle küçük yatırımınızı büyük kazançlara çevirin.

Express noktalarımızın çalışma saatleri uzun, temposu biraz daha yorucu olduğundan, bu konsepti tercih eden yatırımcımızın işinin başında devamlı durarak sistemi en etkili şekilde yönetmesini bekliyoruz.

2. ŞAHMACUN RESTORAN

Cadde konsepti için oluşturduğumuz min. 60 m2 Şahmacun Restoranımızda, modern çizgilerle hazırlanan mimari dekorumuzda birbirinden farklı ve yeni lezzette lahmacunlarımız muhteşem bir damak tadı vadediyor.

Anahtar teslim uygulamamız ve şeflerimizin vereceği birebir menü eğitimlerinin yanısıra tanıtım, pazarlama desteği ve yönetim eğitimleri ile yatırımcılarımızın her an yanındayız.

Hamur hazırlama ve pişirme ünitelerimiz tam otomatik sistem ve merkez mutfağımızdan gelecek hazır iç harçlarımızla, usta bağımlılığını ortadan kaldırıyoruz.

Tedarik ve depo yönetimini düşünmeden sadece satışa odaklanarak sistemi yönetin, müşterileriniz lezzetimizin, siz de kazancınızın tadını çıkarın!

DOĞRU İŞİ YAPMAK ÖNEMLİDİR
Tüm sistemi uzmanlıkla oluşturmuş, marka imajına sahip, kurumsal yapısı ve tecrübesiyle var olan güçlü ve güvenli bir markanın çatısı altında franchise açarak, risklerden korunursunuz.

Mutfak sırlarını bilmek, ustaya bağımlılığı ortadan kaldırmak ve en önemlisi
profesyonel ve akademisyen uzman kadronun oluşturduğu güçlü marka imajı hiç olmadığı kadar önemli hale geldi. Çünkü müşteriler artık büyük oranda imaj sahibi, güvendiği, kurumsal yapısı olan işletmeleri tercih ediyor ve kazandırıyor.

İŞİ DOĞRU YAPMAK DAHA DA ÖNEMLİDİR
Tecrübe, bilgi birikimi ve önemli bir emekle hazırlanan Şahmacun markası, yatırımcısına en kârlı kazancı sağlayacak, muhteşem lezzetlere sahip formüllerle oluşturuldu. Türkiye’nin en sevilen Lahmacun markası olmak için yola çıktık. Bu yüzden işini seven, değer veren, doğru yatırımcılarımızla büyümek istiyoruz.

Sistemimizi en iyi şekilde yönetecek, markamıza değer katacak, vizyon sahibi girişimcilerimizin başvurularını bekliyoruz. Kazanmaya bugünden başlayın!

Yatırım Tutarı ₺100,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺100000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺150000
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05322216136Üye: Tacettin Kaleli

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik