Saman Nargile Lounge Franchising

SAMAN markamızın genişletilmiş ağı; hitap kitlesindeki değişikliğe uyum sağlamak amaçlı: SAMAN NARGİLE LOUNGE (alkollü müesseseler); SAMAN NARGİLE GARDEN (alkolsüz mühesseseler) ve SAMAN NARGİLE EXCLUSİVE ( butik müesseseler ) olarak sınıflandırılmıştır. Firmamız İzmirde kurulmuş olup Kısa Sürede En Çok Tercih edilelen Markalar arasına girmiştir. Firmamız Franchise satışlarında detaylandırılabilecek ve sınırlandırılacak olan isim ortaklığına da imkan sağlamaktadır. Saman Nargile Lounge Bayilik Konusudur.

Sektörümüzde ürün bazlı kar marjı %70 olarak ortalama standarta bağlanabilir. Franchise oluşum aşamaları şu şekildedir ; Franchise alınacak nokta, uzman ekip ile analiz altına alınır. Uygunluk durumunda franchise sözleşmesi imzalacaktır. Devamında markamızın çözüm ortakları ile bir proje oluşturulur ve faaliyete geçirilir. Markamız tüm ürün tedariği ve personel eğitimini franchise şube açılana kadar en iyi şekilde yapacaktır.

Firmamız 2015 yılında İzmir’de kurulmuş olup konseptimizde nargile ve sıcak – soğuk servisine önem verilmektedir. Bunun yanında dünya mutfağından lezzetlerinde içinde bulunduğu geniş menüsü ile misafirlerine hizmet vermektedir. Menümüz 60’a yakın nargile çeşidi ve 100’ün üzerinde kahveli veya kahvesiz, sıcak – soğuk içecek seçeneği ile misafirlerimizin talebini rahatlıkla karşılamaktadır. Kısa sürede uzun bir yol kat eden SAMAN ismi İzmirde iki şube ile başlayan Aydın, Muğla, Manisa, Kuşadası ve Ayvalık’ta devam eden 7 şubeye ulaşmıştır.

Yatırım Tutarı ₺120000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1200
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺80000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺80000
Kar Marjı %70
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0553 726 26 01Üye: Kobi vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz