Saman Nargile Lounge Franchising

Saman Nargile Lounge Franchising Bilgileri

SAMAN markamızın genişletilmiş ağı; hitap kitlesindeki değişikliğe uyum sağlamak amaçlı: SAMAN NARGİLE LOUNGE (alkollü müesseseler); SAMAN NARGİLE GARDEN (alkolsüz mühesseseler) ve SAMAN NARGİLE EXCLUSİVE ( butik müesseseler ) olarak sınıflandırılmıştır. Firmamız İzmirde kurulmuş olup Kısa Sürede En Çok Tercih edilelen Markalar arasına girmiştir. Firmamız Franchise satışlarında detaylandırılabilecek ve sınırlandırılacak olan isim ortaklığına da imkan sağlamaktadır. Saman Nargile Lounge Bayilik Konusudur.

Sektörümüzde ürün bazlı kar marjı %70 olarak ortalama standarta bağlanabilir. Franchise oluşum aşamaları şu şekildedir ; Franchise alınacak nokta, uzman ekip ile analiz altına alınır. Uygunluk durumunda franchise sözleşmesi imzalacaktır. Devamında markamızın çözüm ortakları ile bir proje oluşturulur ve faaliyete geçirilir. Markamız tüm ürün tedariği ve personel eğitimini franchise şube açılana kadar en iyi şekilde yapacaktır.

Firmamız 2015 yılında İzmir’de kurulmuş olup konseptimizde nargile ve sıcak – soğuk servisine önem verilmektedir. Bunun yanında dünya mutfağından lezzetlerinde içinde bulunduğu geniş menüsü ile misafirlerine hizmet vermektedir. Menümüz 60’a yakın nargile çeşidi ve 100’ün üzerinde kahveli veya kahvesiz, sıcak – soğuk içecek seçeneği ile misafirlerimizin talebini rahatlıkla karşılamaktadır. Kısa sürede uzun bir yol kat eden SAMAN ismi İzmirde iki şube ile başlayan Aydın, Muğla, Manisa, Kuşadası ve Ayvalık’ta devam eden 7 şubeye ulaşmıştır.


 

Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1200TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 80000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 80000TL
Kar Marjı %70
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0553 726 26 01Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Saman Nargile Lounge Franchising Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Saman Nargile Lounge Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Saman Nargile Lounge Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Saman Nargile Lounge Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

  Detaylı bilgi için tıklayın.