Saray Döner Franchise

Saray Döner Franchise Bilgileri

Saray Döner, Türkiye’yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile buluşturacak marka

Türkiye’nin hızlı döner tüketimine lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları getirmeyi hedef edinmiştir.
Saray Dönerin özel olarak ürettiği beyaz etler, gerekli tüm çalışmalar uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine özel, harika bir sosla karşı konulamaz lezzetine ulaşarak, günlük olarak restorana lezzet yolculuğuna gidiyor. Bu lezzet yalnızca Saray Döner restoranında halkla buluşuyor.

Eğitimli ve profesyonel personeli, Türkiye’de %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Saray Döner, kazandıran bayilik yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor.
Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını sizlere daha iyi ve kaliteli ürünler sunabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz, güleryüzlü ekibimizle, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Saray Döner bu kadar kısa süredeki başarısının sırrı, çalışanların ve işletmecilerin uyum içerisinde hareket etmeleridir. Genç ,dinamik, girişimci ve kaliteden ödün vermeyen bir işletmeci kadrosunun varlığı bu başarıdaki asıl etkendir. Tavuk Döner geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese sağlayan Saray Döner tavuk döner size kendi iş yerinizin patronu olma fırsatını sunuyor.

Biz Saray Dönerde sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz. Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Saray Dönere davet ediyoruz. Her şey rüya tadında başladı demiştik, Saray Dönerle sayesinde her şey rüya tadında devam ediyor. Saray Döner Ailesi, heyecanımızı paylaşan girişimcilerle büyüyor.
Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruha, başarma tutkusuna, yönetme yeteneğine sahip ve yeniliklere açıksanız siz de bu halkanın bir parçası olabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında Saray Döner işletmecilerinden beklediği özellikler şunlardır…


Yatırım Tutarı 60,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 60000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 60000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 60000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Saray Döner firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Geleneksel Türk lezzeti olan dönerle sektöre atılmak hem risk barındırmayan hemde yabancı olmadıkları bir lezzet olacaktır. Üretim ve satış süreci oldukça kolay ilerleyen bu sektörde rahatlıkla kısa zamanda yerlerini alacaklar. Yatırım maliyetinin düşük olması ayrı bir avantaj sunmaktadır. Ben girsem ticari hayata dönerle başlardım diyebilirim

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yatırım maliyeti ve işletme kolaylığı. Zaten bu iki kavram düzenli işlerse yaptıkları yatırımı kısa zamanda rahatlıkla geri alırlar

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Bayilik bedeli almıyoruz ve uygun maliyetli yerler yapıyoruz

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

% 30-40. Sirkülasyon iyiyse bu rakam % 50lere kadar çıkıyor

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Dükkan kiralama sürecinden dükkanın oturması sürecinin sonuna kadar desteğimiz oluyor

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Esnek bir firmayız ve yatırımcıyla koordineli çalışıyoruz. Katı kurallarımız yok ve bayiyi işletme konusunda rahat bırakıyoruz. Kazanan bayiler açmak istediğimizden dolayı rahat bir çalışma prensibimiz var

Saray Döner Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05531874850Üye: saraydoner

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.