ŞarjBox Masaüstü Mobil Şarj Cihazları Bayilik

ŞarjBox Masaüstü Mobil Şarj Cihazları Bayilik Bilgileri

8 aylık Ar-Ge çalışmalarıyla tamamen Türk mühendisler tarafından ortaya çıkarılan ŞarjBox %100 yerli üretimdir. Cafe, restoran gibi mekanların müşterilerinin telefonlarını masalarında oturdukları yerde şarj edebilmelerini sağlamaktadır.

Yakın zamanda tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen ŞarjBox, hem işletmenin hem de müşterinin memnuniyetini hedeflemektedir.


 

Yatırım Tutarı 2,850TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2850TL
Minimum Nakit İhtiyacı 2850TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0324 238 40 92Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

ŞarjBox Masaüstü Mobil Şarj Cihazları Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

ŞarjBox Masaüstü Mobil Şarj Cihazları Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; ŞarjBox Masaüstü Mobil Şarj Cihazları Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

ŞarjBox Masaüstü Mobil Şarj Cihazları Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.