Şarjnet Bayilik

Firmamız 2010 yılından beri elektrik elektronik sektörüne hizmet ve ürün satışı yapmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaçlarımız da değişiyor artık şarj ihtiyacı her yerde karşımıza çıkıyor, elinde şarj aleti ile priz arayan insanlara hemen hemen her ortamda rastlıyoruz.

Tamda bu noktada bu probleme çare olsun diye Şarjnet’i ürettik. Şarjnet tüm restoran, cafe, bar, otel, bekleme salonları, gezi tekneleri, çay bahçeleri hastaneler, okullar vb. birçok kamusal alanda kullanılabilir.

Çok geniş bir tüketici kitlesinin hizmetine sunulabilir bir ihtiyaç ürünüdür. Hizmet kalitesine önem veren, işletmesini bir adım ileriye taşımak isteyen tüm işletmelerde standart bir hizmet olacaktır.

Yatırım Tutarı ₺1,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺100
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺1000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺1000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺1000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05306909665Üye: can4848

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik