Sas İzolasyon Bayilik

Sas İzolasyon Bayilik Bilgileri

SAS izolasyon yalıtım teknolojileri kurumsallaşmayı başarmış izolasyon yapı çözümleri alanında malzeme ve işçilik hizmetini birlikte sunabilen Türkiye’nin ilk ve köklü markasıdır.

2002 yılından beri sektörde olan marka 2011 yılı itibariyle geliştirdiği mikro fiber teknolojisiyle ürettiği ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor.

Kendi ürettiği mikrofiber teknolojiye sahip yalıtım ürünlerini kendi ekibiyle uygulayarak çok geniş bir alanda hizmet veren SAS izolasyon yüksek kalitesi, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetiyle sektöründe öncülüğünü sürdürüyor.

Merkezi ve imalatı Mersin’de olan SAS izolasyon yalıtım teknolojileri bilgi birikimini paylaşmak ve hizmetlerini Tüm Türkiye’ye ulaştırabilmek adına 2019 yılı itibariyle bayileşme çalışmalarına başladı. Kısa süre içerisinde 6 noktaya ulaşan marka şimdi girişimcilere önü oldukça açık bir iş imkanı sunuyor.

Su ve soğuk/sıcak izolasyonunun geniş bir uygulama alanı olması bu işe adım atacak yatırımcılar için çok büyük bir fırsat ve pazar sunuyor.

SAS İzolasyon Bayilik

150 şubeye ulaşma hedefi olan marka başta potansiyeli yüksek büyük şehirler olmak üzere tüm Türkiye’de bayilikler veriyor.

Yeni bayilerine 15 günlük bir eğitim veren SAS izolasyon bayilerin aldığı projelerin büyüklüklerine göre bölgeye teknik ekip desteği de sağlıyor.

İşin en cazip tarafları olarak sektörün iş potansiyelin çok yüksek olması, mikro fiber ürünlerin çok başarılı sonuçlar vermesi, marka üretici olduğu için ürünlerini bayilerine uygun fiyatlarla sunabilmesini gösterebiliriz. Üstelik SAS izolasyonun bayiler tecrübe kazanana kadar teknik ekip desteği vermesi çok önemli. Ürünlerin kolay uygulanabilir olması da bir başka olumlu taraf.

SAS MİKROFİBER İZOLASYON TEKNOLOJİLERİ

1- Videodaki ürün mikrofiber izolasyon malzemesi

2- Zırhlı hibrid izolasyon malzemesi

Yukarıdaki belirttiğimiz izolasyon malzemeleri ve uygulama yetkililik olarak illerde 1(bir) ANA BAYİİ olmak şartı ile bayilik veriyoruz.

ANA BAYİİ YETKİLİ GÖREVLERİ

1- MİKROFİBER ve ZIRHLI HİBRİD izolasyon malzemelerini ana dağıtıcı ve satıcısı olarak hizmet verecektir.

2- İllerde 10(on) kişiye kadar yetkili uygulamacılar belirleyeceklerdir.

3- Yetkili uygulamacılara verilen eğitimden sonra belge verip yaptıkları çalışmaları denetleyeceklerdir.

4- ZIRHLI HİBRİD izolasyon malzemesi ve MİKROFİBER İZOLASYON malzemesinin yapı market, hırdavat vs. ana dağıtımcısı olarak hizmet verecektir.

ANA BAYİİ

1- İşyeri veya depo açmak zorundadır.

2- İsim hakkı ve teknoloji transferi bedeli : 100.000TL

Bu bedelin 50.000TL peşin geri kalan 50.000TL lik kısım belirlediğimiz tarihlerde ödenecektir.

3- Gerekli işyeri, dükkan veya depo açma bedeli: 50.000TL

4- VERİLECEK DESTEKLER

a- Eğitim desteği

b- Reklam desteği

5- Bayii pazarlama ağını kendisi kuracaktır.

Çok geniş bir kullanım alanı olan ve yüksek cirolar yakalamanızı sağlayan izolasyon işi yatırımınızın 6/12 ay gibi kısa bir sürede geri dönmesini sağlıyor.

Sizlerde sektöründe pazar lideri olan SAS izolasyonun bayisi olmak ve yüksek cirolar elde ederek başarılı bir iş hayatına adım atmak ve bu konuda bilgi almak istiyorsanız bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli. Marka yetkilileri size her türlü bilgiyi sunacaklardır.


Sas İzolasyon Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺150,000
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺15000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺150000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Sas İzolasyon Bayilik Başvurusu

05423453882Üye: Sezer Öner

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.