Şefwaff Waffle Bayilik

Şefwaff markamızın ana hedefi ülkemizde olmayan Amerikan tuzlu waffle`larını, Belçika usulü waffle`lar ile harmanlayarak, hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri değerli misafirlerimize sunmaktadır. Amacımız öncelikle Türkiye pazarında hakkı ile sunulamayan waffle ürününü en lezzetli halde sunmak ve Güzide ülkemizin markasını dünya pazarında waffle sektöründe önde gelen markalardan biri yapmaktır.

Firmamız markamızı oluştururken titizlikle ve profesyonelce sektörde konularında uzman bir kadro oluşturarak kurumsal altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başladı. Ülkemizde başka hiçbir konsepte bulunmayan ve başka bir yerde tadamayacağınız yeni lezzetler yoğun çalışmaların ardından hazırlanarak siz değerli misafirlerimize sunuldu.

2015 yılında Ar-Ge faaliyetleri ve altyapı çalışmalarını tamamlayıp kurumsal kimliğimiz oluşturuldu. Yatırıma başlamak için gereken doğru zaman ve doğru yer seçimi yapılarak Şefwaff 2016 yılında Novada Manavgat AVM içerisinde ilk şubesini açtı.

Şefwaff olarak yenilikçi Ar-Ge çalışmalarımız hiç bitmeden devam edecek olup, yeni ürünlerin çalışmaları bittiğinde misafirlerimizin hizmetine sunulacak ve firmamız her zaman kendini zamana göre yenileyecektir. Temel hedeflerimizden biride, Waffle kültürünü gerçek anlamda misafirlerimize sunmak, Kahve ve dünya mutfağındaki uzman kadromuzun deneyimleri ile birleştirerek vazgeçemeyeceğiniz, Waffle ve dünya mutfağı keyfini, kendimize özgü bir sunumla herkese ulaştırmaktır.

Yatırım Tutarı ₺150,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1300
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺150000
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0542 313 11 16Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik