Sehpa Fabrikası Bayilik

Sehpa Fabrikası Bayilik Bilgileri

Ev Sehpa ve Mobilya üretimi yapıyoruz. Her dönemde potansiyel satışı olan bir sektördür. Profesyonel üretim ekibi ve pazarlama ekibimiz siz bayilerimizede desteklerini sunacaktır. Dünya pazarına geçiş yapma aşamasındayız, şu anda dünyanın bazı bölgelerinde aktif satışlarımız başladı. Amacımız Türkiye geneli bayileşmek ve bayilerimizin en üst düzeyde kazanmalarıdır. Sizinle görüşmek için satış ekibimiz bekliyor.

Hep birlikte daha iyiye gidebiliriz.


 

Yatırım Tutarı 25,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 50000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50000TL
Kar Marjı %40-60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Sehpa Fabrikası Bayilik Başvurusu

05434161064Üye: Umutcan çoban

 

 

Sehpa Fabrikası Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Sehpa Fabrikası Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Sehpa Fabrikası Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Sehpa Fabrikası Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.