Şehzade Lounge Franchise

₺1,000.000

Şehzade Lounge Franchise Bilgileri

NEDEN ŞEHZADE LOUNGE:

1980’li yıllardan bu yana, babadan oğula süre gelen işletmecilik anlayışıyla gıda ve hizmet sektöründe çeşitli markalar altında hizmet vermiş olan kurucularımız,25 yılı aşkın tecrübeleriyle her gün gelişmekte olan,özellikle genç ve orta yaşlı kitlenin gözdesi haline gelen Nargile & Cafe & Restaurant sektöründe yeni bir konsept oluşturarak, 2018 yılı ortalarında ŞEHZADE LOUNGE markasını kurmuştur.

Genel merkezimiz İstanbul’da olmasına rağmen, ilk şubemizi bize ilham veren sonsuzluk türkümüz olan, Mimar Sinan’ın ustalığının şahidi, Serhat şehrimiz; güzel Edirne’de açmış bulunuyoruz.
Mimari Konseptimizde, Osmanlı Şehzadelerinin ihtişamına yaraşır fakat aynı zamanda çağın tüm gerekliliklerini de kapsayan, rahat ve dingin çizgiler kullandık.

Tüm menülerimizde, Türk ve Osmanlı mutfaklarından seçkiler başta olmak üzere, kalbur üstü Dünya klasikleriyle birlikte kendimize has Şehzade ağızlarına layık özgün lezzetler oluşturduk.
Bir Osmanlı klasiği olan nargilenin günümüze uyarlanmış en modern ve en keyifli halini muhteşem lezzetlerle taçlandırarak misafirlerimizin ‘’Keyif Noktası’’ olmayı başardık.

Günden güne büyüyen ve gelişen sektörde; yenilikçi ve profesyonel ekip ruhu ile sağlam temellere oturtulmuş alt yapısı ve doğru lokasyon tercihleri ile sürdürülebilir kazanç oluşumunu sağlamak adına franchise sisteminin en hakkaniyetli uygulayıcılarındanız…!

Franchising Gereksinimleri:

1-Açılacak mağazanın minimum 100 m2 kapalı,150 m2 açık teras alanına sahip olması (Daha büyük açık alan olması tercih sebebidir )
2-Cadde mağaza ise, şehir merkezleri ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerler, AVM ise giriş lokasyonlar tercih sebebidir.

Franchise Süreci:

1-Başvuru
2-Başvuru Değerlendirmesi
3-Yatırımcı ile Randevu
4-Ön Görüşme
5-Lokasyon Belirleme
6-Fizibilite Çalışmasının Yapılması
7-Uygunluk Sonrası İcmal ve Fiyatlandırma Çalışması
8-Franchising Sözleşmesinin Yapılması
9-Projenin Uygulanması
10-Personel alımı ve eğitimi
11-Mağazanın teslimi ve Açılış Organizasyonu


Şehzade Lounge Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺1,000.000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺3.750 - 4.500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺800.000
Kar Marjı %35-40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Şehzade Lounge Franchise Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0 535-982-92-44Üye: Erkan Orman

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik