Şeker Enerji Bayilik

Şeker Enerji Bayilik Bilgileri

Şeker Enerji olarak enerji sektöründe özellikle serbest tüketicilere yönelik indirimli elektrik satışı faaliyetleriyle farkındalık yaratan şirketimiz, güçlü satış kadrosuna ek olarak bayilikler vermeyi planlamaktadır. Başarıya bağlı prim ve hakediş sistemleriyle bayilerini finansal açıdan sağladığı desteklerle güçlü tutmayı planlayan şirketimiz; buna yönelik özellik taşıyan adaylara bayilik vermeyi planlamaktadır.

Enerji sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarla farkındalık yaratan Şeker Enerji, sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla elektrik piyasasının önemli bir oyuncusu olmayı hedefliyor. Ve güçlü satış kadrosuna ek olarak bayilikler vermeyi hedefliyor.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Şeker Enerji firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Hangimiz yaşam alanlarımızda elektrik kullanmıyoruz ? Ve bu elektriği neden daha uygun şekilde almayalım? Tasarruf günümüz dünyasında en önemli kazanım. Ve bizim sektörümüzde yaklaşık 40 milyon potansiyel müşteri var. Bizim çaldığımız kapıların neredeyse hepsi bize açılıyor. Çünkü insanlara en önemli maliyet kalemlerine dair etkili çözümlerle gidiyoruz. Yaptığımız işlemlerin tamamı EPDK(Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) tarafından denetleniyor ve ona bağlı kurumlar tarafından onaylanıyor. Herşey yasal bir zeminde ilerliyor. Ve sektördeki açıklık oranı %90 lar civarında.  İdeal bir çalışma ortamı var. Gelişen ülkemizde ilerleyen yıllarda daha da önem arz eden enerji sektöründe yer almak başlı başına bir cazibe noktası diye düşünüyorum.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Çünkü bulunduğumuz sektörün pazarı çok geniş. Gözümüzün gördüğü her bir işletme, her ev potansiyel müşterimiz. Aylık faturası 67 tl’yi geçen herkesle anlaşabiliriz. Üstelik yatırımcılar için başlangıç itibariyle bir yatırım sermayesine de gerek yok. Yaptıkları çalışmalarla düzenli ve Türkiye standartlarında oldukça iyi bir gelire sahip olabilirler. Üstelik bu yapılan çalışmalarda müşterilerden alınan herhangi bir bedel yok. Aksine müşterilerimiz dağıtım şirketlerine verdikleri depozitolarını iade alabiliyorlar ve tabii ki faturalarına ayrıca yapılan indirim var. Böylesine tüm tarafların kazançlı çıktığı bir sektörü yatırımcılar neden seçmesin!

Ayrıca gelişmekte olan bir ülke olduğumuz gerçeği düşünüldüğünde vizyoner yatırımcılarımız enerji sektörüne dahil olarak başka ufuklarada yelken açacaklardır diye düşünüyorum.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Şirketimiz kuruluşundan bugüne yaptığı özgün çalışmalarla farkındalığını hep hissettirmiştir. Bugün çalışmalarımıza katılan bayilerimizde bu farkındalığı hissediyorlar. Biz bayilerimizi çalışma alanlarında yalnız bırakmıyoruz. Her  türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Başarıya bağlı primlerimiz, hedefe bağlı destek sistemlerimiz var. Ve bu yaklaşımımız sürdürülebilirliği ve başarıyı beraberinde getiriyor. Dolayısıyla bayi odaklı yaklaşımımız bizi diğerlerinden ayırıyor. Çünkü biz biliyoruz ki bayilerimiz güçlü olursa bizde oluruz, güçlendikçe bizde güçleniriz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzde ki kar marjları fena bir düzeyde değil. Bu konuları bayilerimizle bir masa etrafında toplandığımızda ifade ediyoruz. Şunu söyleyebilirim; iş- zaman- emek ve kazanç bağlamında değerlendirdiğimizde Türkiye standatlarının üzerinde düzenli bir gelire sahip olacaklarına emin olabilirler.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Bizlerde bir girişimci olarak girişimcileri çok iyi anlayabiliyoruz. Ve kurduğumuz sistem tam olarak onların ihtiyaçlarını karşılayacak, girişimlerini  gerçekleştirmelerine imkan sağlayacak özellikler taşıyor.  Başarıya bağlı ekstra gelirler, hedefe bağlı destek mekanizmaları gibi onlara işlerini yaparken güç verecek uygulamalarımız var. Dolayısıyla girişimcilerizin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için vakit kaybetmeden bize ulaşmalarını bekliyoruz.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Saha’da rekabetçiyiz. Bayilerimizi rakipler karşısında korumaya çalışıyoruz. Kurduğumuz destek mekanizmaları en önemli farkımız. Bayi odaklı yaklaşımımız başarılı çalışmaları ve sürdürülebilirliği sağlıyor. Bunu yaşayarak tecrübe edeceklerine inanıyoruz.

Şeker Enerji Bayilik Başvurusu

05541993777Üye: Mücahid Furkan Şeker

 

 

Şeker Enerji Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Şeker Enerji Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Şeker Enerji Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Şeker Enerji Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.