Sempi Tavukçuluk Franchising

Sempi Tavukçuluk Franchising Bilgileri

15 Yıldır sektöründe hizmet veren firmamızın marka değerini arttırmak, yeni çalışma arkadaşları oluşturmak, kurulacak olan bayiliklerimiz ile Türkiye genelinde sektöründe dev bir marka olmayı hedefleyen firmamız oluşturacağı yeni zincir ağında yeni halkalar aramaktadır.

İş yerimizde; temizlik, hijyen, lezzet ve kaliteden ödün vermeden tek amacı müşteri memnuniyeti olan işletmemiz sizlere tecrübe, birikim, fizibilite, müşteri potansiyeli arttırmak açısından eğitimsel destek vermeyi taahhüt etmektedir.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1.000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 35.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50.000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Sempi Tavukçuluk Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05394083931Üye: KEMAL OKUŞ

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.