Sempi Tavukçuluk Franchising

Sempi Tavukçuluk Franchising Bilgileri

15 Yıldır sektöründe hizmet veren firmamızın marka değerini arttırmak, yeni çalışma arkadaşları oluşturmak, kurulacak olan bayiliklerimiz ile Türkiye genelinde sektöründe dev bir marka olmayı hedefleyen firmamız oluşturacağı yeni zincir ağında yeni halkalar aramaktadır.

İş yerimizde; temizlik, hijyen, lezzet ve kaliteden ödün vermeden tek amacı müşteri memnuniyeti olan işletmemiz sizlere tecrübe, birikim, fizibilite, müşteri potansiyeli arttırmak açısından eğitimsel destek vermeyi taahhüt etmektedir.


 

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1.000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 35.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50.000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Sempi Tavukçuluk Franchising Başvurusu

05394083931Üye: KEMAL OKUŞ

 

 

Sempi Tavukçuluk Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Sempi Tavukçuluk Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Sempi Tavukçuluk Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Sempi Tavukçuluk Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.