Send Ghost Kitchen Franchise

Send Ghost Kitchen Franchise Bilgileri

Send Ghost Kitchen; konsept maliyetlerine, yüksek kiralara, ekstra maliyetlere karşı geliştirilmiş olan bir hayalet mutfak sistemidir. Avrupa ve Amerika’da kullanılmakta olan bu sistem Türkiye’de ilk kez sizlerin karşısına çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Anahtar Teslim yapılan Hayalet Mutfak sistemiyle; hızlı satış platformlarına üyeliklerinizi gerçekleştirip Tek mutfakta minimum 5 ayrı markayla 15 mağaza açmanızı sağlamaktayız. Rakip firmalara göre ürünlerinizi kâr marjını etkilemeden %30 daha indirimli satabilmenizi sağlayan Send Ghost Kitchen’la hemen kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Send Ghost Kitchen mutfak sisteminde Burger, pizza, köfte, döner grubu yer almaktadır. Sahada yaptığımız araştırmalar neticesinde Fastfood firmalarının satış cirosunun %40’lık kısmı paket üzerinden yapılmaktadır. Bayilerimizin elinde 5 farklı marka olacağından dolayı satış miktarlarını normal bir işletmenin üzerinde satış sağlamasını sağlamaktayız. Ayrıca bayilerimize Yemeksepeti, Trendyolyemek Getir uygulamalarının entegrasyonu, Ip telefon sistemini ve kurye takip sisteminide sağlıyarak siparişlerini hızlı ve kolay yönetmesini sağlamaktayız. Bayilerimize Anahtar Teslim Endüstriyel mutfak sistemini 15 gün içerisinde 2 adet elektrikli motorla birlikte teslim ederek hemen işe başlamasını sağlamaktayız. Bayiler 7/24 merkezden ürün siparişi verebilir uzman kadromuzdan destek alabilir.

Geliştirdiğimiz uygulama ve altyapı ile sorunsuz bir ticaret sizleri bekliyor. Kazanmaya başlamak için bize ulaşın. Unutmadan yatırım geri dönüşü sadece altı ay !


Send Ghost Kitchen Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 413000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 300000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Send Ghost Kitchen Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

5363094251Üye: Yunus Caran

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.