Send Ghost Kitchen Franchise

Send Ghost Kitchen Franchise Bilgileri

TÜRKİYE’NİN HAYALET MUTFAK SİSTEMİ SEND GHOST KITCHEN

Send Ghost Kitchen; konsept maliyetlerine, yüksek kiralara, ekstra maliyetlere karşı geliştirilmiş olan bir hayalet mutfak sistemidir. Avrupa ve Amerika’da kullanılmakta olan bu sistem Türkiye’de ilk kez sizlerin karşısına çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Anahtar Teslim yapılan Hayalet Mutfak sistemiyle; hızlı satış platformlarına üyeliklerinizi gerçekleştirip Tek mutfakta minimum 15 ayrı markayla 60 mağaza açmanızı sağlamaktayız. Rakip firmalara göre ürünlerinizi kâr marjını etkilemeden %30 daha indirimli satabilmenizi sağlayan Send Ghost Kitchen’la hemen kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

AVANTAJLARI

Garson, Komi, Kasiyer, Bulaşıkçı, Temizlikçi ihtiyacınız yok.

Ana cadde üzerinde işlek ve kirası yüksek bir işletmeye ihtiyacınız yok.

Yüksek konsept maliyetleri Yok.

Send Ghost Kitchen mutfak sisteminde Burger, pizza, köfte, döner, çiğkofte, tatlı, ekmek arası grubu yer almaktadır. Sahada yaptığımız araştırmalar neticesinde Fastfood firmalarının satış cirosunun %40’lık kısmı paket üzerinden yapılmaktadır. Bayilerimizin elinde 15 farklı marka olacağından dolayı satış miktarlarını normal bir işletmenin üzerinde satış sağlamasını sağlamaktayız. Ayrıca bayilerimize Yemeksepeti, Trendyol Yemek Getir yemek ve Migros Yemek uygulamalarının entegrasyonu, Ip telefon sistemini ve kurye takip sisteminide sağlıyarak siparişlerini hızlı ve kolay yönetmesini sağlamaktayız. Bayilerimize Anahtar Teslim Endüstriyel mutfak sistemini 15 gün içerisinde 2 adet elektrikli motorla birlikte teslim ederek hemen işe başlamasını sağlamaktayız. Bayiler 7/24 merkezden ürün siparişi verebilir uzman kadromuzdan destek alabilir.

Geliştirdiğimiz uygulama ve altyapı ile sorunsuz bir ticaret sizleri bekliyor. Kazanmaya başlamak için bize ulaşın. Unutmadan yatırım geri dönüşü sadece altı ay !


Send Ghost Kitchen Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 649,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 300,000TL
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği

YouTube video player

Send Ghost Kitchen Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı Myfranchise Marka Danışmanlığı
Yetkili Kişi Yunus Caran
Kuruluş Yılı 2022
Adres Ferhuniye Mahallesi Battal Aziz Sokak 1/2 SELÇUKLU / KONYA

Kobivadisi.com tarafından, Send Ghost Kitchen firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Türkiye'nin Hayalet Mutfak Sistemi Send Ghost Kitchen Tek Mutfak üzerinden birden fazla marka ile Yemek sipariş platformlarında 60 sanal mağaza avantajını sunmaktadır. Usta gerektirmeyen ve yatırım miktarı uygundur. Fastfood firmalarının satış cirosunun %40 dan fazlası paket üzerine olduğu için, firmamız avantajlı bir ticaret sunmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Türkiye'de yeni başlamış ve hızlı bir şekilde büyüyen Hayalet Mutfak Sistemi değer kazanmakta ve yatırımcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamız Tedarik, lojistik, markalaşma alt yapısını tamamlamış hızlı gelişen ve bayilerine minimum maliyet maksimum kazanç Fırsatını sunmaktadır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Bayilerimiz İşyeri giderleri, personel giderleri, ürün maliyetlerini ve diğer giderlerin net hesaplanmasıyla Net %20 kâr bırakmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Yer Seçimi
Anahtar Teslim Kurulum
Eğitim
Muhasebe
Satış Arttırma
Ürün Tedarik
Sosyal Medya

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Minimum Maliyet ile kurulabilir.
Garson, Kasiyer, bulaşıkcı, temizlikçi, Komi gerekmez.
Kısa zamanda kurulabilir.
Yüksek kirası olmayan işyerleri tercih edilir.
İşyerinin Konsept maliyeti yoktur.

Send Ghost Kitchen Franchise Başvurusu

5363094251Üye: My Franchise Danışmanlık

 

 

Send Ghost Kitchen Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Send Ghost Kitchen Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Send Ghost Kitchen Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Send Ghost Kitchen Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.