Serpauto Oto Ekspertiz Sistemleri Bayilik

1938 yılında kurulan Tamiş, 1600 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında, çok sayıdaki son teknoloji CNC makinalarını, 78 yıllık bilgi birikimi ve konularında uzman mühendislerin yönetiminde çalıştırmakta, otomotiv sektöründe emin adımlarla büyümektedir.

Türkiye’de uçak imal etmek de dahil olmak üzere birçok ilke imza atan Tamiş, mekanik ve elektronik konusundaki becerisini, ülkemizde ilk otomotiv test makinaları tasarımı ve üretimi ile ispatlayarak hem Türkiye’de hem de Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde tercih sebebi olmuştur.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Serp Auto sözleşmesi kapsamında dahil olan özellikler ile belirlenecektir.Oto eksperlik servisliği yapılabilecek ölçülerde ve otomobil giriş çıkışına müsait olabilecek mekanlar tercih edilmedir.

Girişimcide Aranan Özellikler : Banka teminat mektubu verebilecek,otomotiv ekspertiz sektöründe yüksek kazançlar ile işletmesini firma kriterlerine uygun temsil edebilecek girişimciler.

Bayilik / Franchise Şartları: Franchise sözleşmesi ve serp auto sözleşmeleri usüllerine tabi.

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Otomotiv sektöründe 70 yılı aşkın deneyimi ile hem Ülkemizde hem de Avrupa ve diğer kıta ülkelerinde teknolojisi ile kendini ispatlamış ve yenilikçi yapısı ile yoluna devam etmektedir.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Serpauto” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺200000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺80
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺150.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺200.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺200.000
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

03622705192Üye: Kobi Vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz