Sertom Yazılım Bayilik

Sertom Yazılım Bayilik Bilgileri

SERTOM Yazılım firmalara özel çözümler ve projecilik konusunda 2008 yılından beri faaliyet veren konusunda uzman bir şirkettir. Tüm yazılım çözümlerinde müşteri odaklı sorun çözmek temel amacımızdır.

En yüksek başarıya ulaşmak için, firmanın ana hedeflerine en uygun yöntemlerin kullanılması gereklidir. Bu metotları daha rahat ve rutin şekilde yürütmek için, bir yazılıma ihtiyaç vardır. Belli kalıplarda üretilen yazılımlar, firmaların istek ve ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermeyebilir. Bu durumda bizler size, firmalarınız için daha fazla yarar sağlayacak, tamamen size özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

Bunun yanında birçok kurum ve firmada kullanılan paket programlarımız mevcuttur.

  • ERP
  • CRM
  • Online Sınav Sistemi
  • Üretim Takip Programı…vb

 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %20-30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Sertom Yazılım Bayilik Başvurusu

03124753983Üye: Tomris Aktuna

 

 

Sertom Yazılım Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Sertom Yazılım Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Sertom Yazılım Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Sertom Yazılım Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.